5 december 2012 om 13:46
< 1 min lezen

Internationaal contact basisschool Twijzelerheide

TWIJZELERHEIDE - Met behulp van Skype en e-mail onderhouden leerlingen van openbare basisschool It Twaspan in Twijzelerheide al bijna een schooljaar lang contact met leerlingen van de Corville Primary School in het Ierse Roscrea. Dat meldt de website van RTV Noordoost-Friesland.

De leerlingen van beide scholen hebben het bijvoorbeeld over de regio waar ze onderwijs genieten en wonen.

Dit biedt de Friezen een prima mogelijkheid om hun Engelstalige vaardigheden te verbeteren. Ook wisselen ze informatie uit over het economisch klimaat in hun omgeving.

Niet alleen leerlingen van It Twaspan hebben internationale contacten. Ook leerkrachten van de twee scholen ontmoeten elkaar geregeld op internet. Ze evalueren bijvoorbeeld de gesprekken op Skype en bedenken in overleg thema’s voor volgende contactmomenten van leerlingen.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Onderwijsassistent uit Helmond krijgt 15 jaar cel en tbs voor kindermisbruik

    Vandaag om 13:09
    • Basisonderwijs

    Leerlingen Juniorcollege Almere dragen een schooluniform: ‘Nu is iedereen gelijk’

    Vandaag om 10:44

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant