8 augustus 2012 om 10:45
< 1 min lezen

Basisschoolleerlingen bouwen kartonnen huisjes

WEURT - In het kinderbouwdorp in Weurt bouwen kinderen en hun ouders deze week vakantiehuisjes van karton. Afgelopen nacht mochten basisschoolleerlingen uit groep 6 tot en met 8 er een nacht slapen. Daarover bericht de website van de Gelderlander.

De zomer laat zich vooralsnog niet van zijn beste kant zien. Reden waarom de kartonnen huisjes door de deelnemers met spijkers aan pallets zijn bevestigd. Zo zijn de bijzondere doch kwetsbare huisjes beschermd tegen de stevige wind.

Stichting Jeugdwerk Weurt organiseert de kindervakantieweek dit jaar voor de 48e keer. Vrijdag vindt – ook voor de 48e keer – de Weurtse wandeltweedaagse plaats. Zaterdag omstreeks 16.30 uur komen de wandelaars over de finish.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Basisschool in Wateringen heeft 58 leerlingen in één klaslokaal

    Vandaag om 10:20
    • Basisonderwijs

    Vrije scholen winnen aan populariteit in Nederland

    Gisteren om 14:59

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant