13 juli 2012 om 09:24
< 1 min lezen

Kinderen openen Verwonderplek in Haarle

HAARLE - Kinderen uit groep 2 van basisschool Op Weg uit Haarle hebben donderdag samen met boswachters van Natuurmonumenten een speciale Verwonderplek geopend. Daarover bericht de website van De Stentor.

De Verwonderplek bij de schaapskooi Haarle moet een plek worden waar kinderen op een speelse manier in contact kunnen komen met en meer te weten kunnen komen over de natuur.

De bedenker van de Verwonderplek is Hennie Bouwhuis. Zij is oud-directeur van basisschool Op Weg. Bouwhuis las bij de opening voor uit het boek De avonturen van Eelke van de boswachter van Jaap ter Haar.

Nadat de kinderen alle elementen van de Verwonderplek uitgeprobeerd hadden, stond de ranja en taart klaar waarna ze weer met de huifkar naar school gebracht werden.

© Nationale Onderwijsgids / Arend Jan Wonink
 

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Ouders klagen school aan bij College voor de Rechten van de Mens na conflict over Free Palestine-shirt

    Gisteren om 14:53
    • Basisonderwijs

    Goede samenwerking tussen gemeenten en schoolbesturen voor betere toezicht en handhaving

    Gisteren om 14:20

Aankomende evenementen

27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht
28 Nov
PROMIS-ES symposium
  • Landelijk
03 Dec
Oratie Daan van Uhm
  • Limburg