Scholieren Winkler Prins Veendam spelen mee in voorstelling Feij
3 mei 2024 om 09:46
< 1 min lezen

Scholieren Winkler Prins Veendam spelen mee in voorstelling Feij

Vijf scholieren van middelbare school Winkler Prins Veendam zijn op 25 mei te horen in de voorstelling Feij. De scholieren zijn gevraagd naar hun ideeën over de toekomst en hoe het is om in Veendam op te groeien. De voorstelling vindt plaats in de historische STAR-trein. Tijdens het stuk zal de trein gaan rijden. Dat meldt het Dagblad van het Noorden.

De vijf scholieren zijn 16 en 17 jaar oud. Zij vertellen hoe het is om op te groeien in Veendam. Regisseur Tamara Schoppert geeft aan dat ze de scholieren gevraagd heeft wat er mooi en minder mooi is aan Veendam. En waarom blijven de jongeren hier wonen of gaan ze juist weg?

De toekomst 

“We kijken terug op de geschiedenis, maar kijken ook naar het nu en naar de toekomst”, aldus Schoppert. Daarom spelen de jongeren van Winkler Prins Veendam ook een rol in het stuk.

Op zaterdag 25 mei is Feij te zien om 11.00 uur en om 14.30 uur. Toegangskaarten zijn via deze website te krijgen.

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk 

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Vrijeschool Parkstad gestart als eerste middelbare school met pilot ‘ergotherapeut in de klas’ 

    Gisteren om 15:01
    • Voortgezet Onderwijs

    Update rechtszaak overleden jongen (16) na vuurwapengebeurtenis op Hofstad Lyceum

    9 september 2025 om 10:13

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht