4 april 2013 om 08:56
< 1 min lezen

Scholen strijden om Wubbo Ockelsprijs voor duurzaamheid

GRONINGEN - De komende maanden zullen scholen in Noord-Nederland strijden om de Wubbo Ockelsprijs, de prijs voor de school die zich het meest verdienstelijk heeft gemaakt op het gebied van duurzaamheid. Dat meldt Duurzaam-Actueel.nl.

Aan de prijs is een geldbedrag van 10.000 euro gekoppeld, dat door de winnende school vrij kan worden besteed. Het geld is beschikbaar gesteld door de Hanzehogeschool Groningen, de Noordelijke Hogeschool Leeuwarden, de Stenden University en de Rijksuniversiteit Groningen.

Scholen mogen zich tot 1 juni op de website van het initiatief aanmelden om aan te tonen waarom zij de prijs verdienen. Wubbo Ockels, voorzitter van de jury, zal op 21 juni de prijs uitreiken aan de winnende school. Een dag voor deze uitreiking zal Ockels aan de Kinderuniversiteit Groningen een college over het thema duurzaamheid geven voor basisscholieren uit de drie noordelijke provincies.

© Nationale Onderwijsgids / Ype van Woersem

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Lerarenopleidingen primair onderwijs besteden veel aandacht aan taal en rekenen

    Gisteren om 12:51
    • Basisonderwijs

    Leerlingen basisschool Het Spinnewiel vragen extra aandacht voor verkeersveiligheid

    Gisteren om 11:15

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht