16 december 2013 om 08:33
< 1 min lezen

Samenwerking PO-Raad en Stichting Onbeperkt Sportief

UTRECHT - Rinda den Besten, voorzitter van de PO-Raad, heeft afgelopen week haar handtekening gezet onder een samenwerkingsovereenkomst met Stichting Onbeperkt Sportief. Dit in het kader van het sportstimuleringsprogramma Special Heroes. Daarover bericht de website van de PO-Raad.

Met behulp van Special Heroes biedt een toenemend aantal scholen voor speciaal onderwijs leerlingen met een beperking de mogelijkheid om structureel te sporten en te bewegen.

Special Heroes is in 2009 gestart binnen cluster 3 (voor leerlingen met een verstandelijke en/of lichamelijke beperking en voor langdurig zieke leerlingen) van het speciaal onderwijs. Special Heroes bleek succesvol en is daarom inmiddels uitgebreid binnen alle clusters van het speciaal onderwijs.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Docenten

    Prof. dr. Matthijs Blankers benoemd tot bijzonder hoogleraar 

    Gisteren om 10:32
    • Docenten

    Docent circusschool Utrecht maakte zich jarenlang schuldig aan seksueel grensoverschrijdend gedrag

    Gisteren om 09:49

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland