16 januari 2013 om 09:54
< 1 min lezen

Ruim vijfduizend vmbo’ers op CHOICE

HAARLEM - Deze week doen 5.225 tweedeklassers van 43 vmbo-scholen in het Kennemer Sportcenter in Haarlem mee aan CHOICE: een activiteitencarrousel die hen voorbereidt op de sectorkeuze in het vmbo. Daarover bericht de website van ROC Nova College.

Leerlingen voeren in rondes van negen minuten groepsgewijs twaalf praktijkopdrachten uit. Daardoor kan duidelijk worden welke vmbo-sector hen het best ligt: Economie, Natuur & Milieu, Techniek of Zorg & Welzijn.

Voor elke sector doen ze activiteiten. Bijvoorbeeld een rollenspel over fouilleertechnieken, foto’s bewerken in Photoshop, een quiz en oefenen met veiligheidsvesten.

Leerlingen van een aantal scholen uit Castricum, de IJmond, Haarlem, Haarlemmermeer, de Duin- en Bollenstreek, Amstelveen en Amsterdam doen mee aan CHOICE.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Update rechtszaak overleden jongen (16) na vuurwapengebeurtenis op Hofstad Lyceum

    Vandaag om 10:13
    • Voortgezet Onderwijs

    Werkgevers kunnen via DUO controleren of een diploma echt is

    Gisteren om 10:17

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht