22 juni 2012 om 07:54
< 1 min lezen

Resultaten Innovation Challenge vandaag gepresenteerd

De studenten uit verschillende opleidingen bedachten in teams oplossingen voor bestaande problemen bij bedrijven en instellingen. Dit leidde onder andere tot een website om studenten en professionals met elkaar in contact te brengen, www.carrierepremiere.nl en tot een initiatief dat ontmoetingen tussen studenten en andere mensen uit Utrecht stimuleert, http://youtrecht.nu.

In september startten iets minder dan 70 studenten met het Young Leaders League programma. Het programma is bedoeld voor studenten die een carrière buiten de muren van de universiteit ambiëren, als tegenhanger van de programma’s die specifiek leiden naar het wetenschappelijk onderzoek. In het programma leren de studenten als ‘future leader’ verantwoordelijkheid te nemen voor beslissingen.

Het is bedoeld voor talentvolle masterstudenten die niet alleen uitblinken in hun vakgebied, maar ook opvallen door een innovatieve en ondernemende geest en leiderschapskwaliteiten. Naast de Innovation Challenge bevat het programma exclusieve masterclasses waarin de expertise van leiders uit het bedrijfsleven en publieke sector centraal staat.

© Nationale Onderwijsgids / Martijn van Noppen

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    Radboud Universiteit gaat regels voor toelating introductiemarkt aanpassen

    Vandaag om 09:34
    • Universiteit

    Brandweer Gelderland-Zuid introduceert Studentenambassadeur

    Vandaag om 08:53

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht