30 oktober 2013 om 08:31
< 1 min lezen

Pekelder kinderen naar AZC

OUDE PEKELA - Leerlingen uit groep 6 tot en met 8 van basisscholen uit Oude Pekela en Nieuwe Pekela nemen eind deze maand en begin november een kijkje bij het AZC in Oude Pekela. Dat meldt Westerwoldeactueel.nl.

Leerlingen uit groep 6 en 7 bezoeken het AZC voor de eerste keer. Hen staat een rondleiding te wachten en een korte voorlichtingsfilm. En ze volgen dezelfde intakeprocedure die bewoners van het AZC volgen. Doel van dit alles is om hen kennis te laten maken met de dagelijkse gang van zaken binnen een AZC.

Voor leerlingen uit groep 8 is er een apart programma. Een belangrijk onderdeel daarvan is een dialoog met onder anderen AZC-bewoners, wethouders en medewerkers van het COA. Thema is ‘Wie ben jij, wie ben ik?’.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Leesbevorderingsaanpak werkt, kinderen massaal lid van de bibliotheek

    12 september 2025 om 10:57
    • Basisonderwijs

    Kwart van de jongeren één keer per maand online buitengesloten

    12 september 2025 om 09:35

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht