Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature docent wiskunde

Bedrijf:
Willem de Zwijger College
Functietitel:
docent wiskunde
Online datum:
05-06-2021
Aanvang functie:
01-08-2021
Provincie:
Noord-Holland
Plaats:
Papendrecht en Hardinxveld-Giessendam
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
0,40 - 1,00
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Uren:
0,40 - 1,00
Omschrijving:
docent wiskunde
School:Willem de Zwijger College Papendrecht
Contactpersoon:Mevr. S. van Kooten, adviseur werving en selectie
Telefoonnummer:06-39142407
Sector:VO (Voortgezet Onderwijs)
Bijlage: www.roozz.nl
fte:0,40 - 1,00
Uren:16 tot 40
Roosterdagen:maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
Onderwijsvorm:vwo, havo, gymnasium, mavo, atheneum, voortgezet onderwijs
Afdeling:onderbouw en bovenbouw, onderbouw, middenbouw en bovenbouw
Dienstverband:tijdelijk met uitzicht op vast
Bevoegdheid:1e graad of 2e graad
Aanvangsdatum:01-08-2021
https://www.roozz.nl/vacatures/docent-wiskunde-willem-de-zwijger-college-papendrecht-4

Het Willem de Zwijger College staat voor kwaliteit in onderwijs! Wij zijn een kansenschool. Een school waarin de leerling elke dag uitgedaagd wordt het beste uit zichzelf te halen. 

Dit doen wij door de leerling op zijn eigen niveau de verantwoordelijkheid te geven voor zijn eigen leervermogen. Jij als docent speelt hierin een sleutelrol. Je bent naast vakdocent, namelijk ook actief als coach van de leerling. Onze school biedt kansen en is van mening dat onderwijs zich steeds moet verbeteren. Dat noemen wij: ‘De Willem gaat op maat’. 

Hierin streven wij uitsluitend het beste na. Dat kan ook niet anders wanneer wij de leerling stimuleren het beste uit zichzelf te halen. Wij moeten dus ook het beste uit ónszelf halen. Dit mag je van ons als school verwachten en verwachten wij van de leerlingen en onze docenten. 

Om dit te kunnen realiseren, willen wij alleen de beste docenten verbinden aan onze school. Met ingang van komend schooljaar hebben wij een vacature voor aankomend schooljaar op de locatie Papendrecht;


Docent wiskunde 2e-graads (0,4 - 1,0 fte)

Als docent wiskunde leer jij jouw leerlingen meer dan sommen of formules, maar ook om analytisch en probleemoplossend te denken. Je daagt ze uit om hun hersens te gebruiken en daarbij de kracht van de wiskunde in te zetten. Het gaat er jou om dat leerlingen alert en fris naar problemen kunnen kijken en vervolgens kritisch kunnen denken en redeneren. Oftewel: dat ze wiskundig leren denken!

Je komt te werken in een bevlogen vaksectie waarbij je nauw samenwerkt met jouw vaksectiegenoten. Je vindt het prettig om een actieve bijdrage te leveren aan onderwijsontwikkeling en vernieuwing binnen het vakgebied. Verder herken jij jezelf in onderstaande punten:

• Je beschikt over een 1e of 2e -graads bevoegdheid voor Wiskunde of je bent in de afrondende fase van jouw studie;
• Je verzorgt lessen die aansluiten bij de leefwereld van de kinderen en die aansluiten bij de actualiteit;
• Alles weten over het vak Wiskunde is één, maar de leerlingen voor je winnen is een andere taak. Jij beschikt over een goede dosis pedagogische vaardigheden en weet bij elke klas een juist klassenmanagement toe te passen. 
• Jij hebt een passie voor het lesgeven, en weet de ‘'perfecte'' les beter in te delen dan wie dan ook. 
• Je draagt bij aan een positief en veilig leerklimaat;
• Je bent een teamplayer; je vindt het prettig om in een team te werken en zoekt de samenwerking op;
• Je beschikt over goede ICT vaardigheden, zodat het voor jou geen probleem is om naar online lessen te schakelen indien nodig.

Wat bieden wij jou?
• Een fijne werkomgeving, waarbij men streeft naar onderwijsontwikkeling en vernieuwing en waar goede ideeën welkom zijn;
• Een leuk team van collega’s, waarin veel wordt samengewerkt;
• Een school en team waar men openstaat voor goede ideeën op het gebied van onderwijsvernieuwing;
• Een marktconform salaris volgens de CAO-VO;
• Een tijdelijke aanstelling met uitzicht op een vast dienstverband.

Spreekt het bovenstaande jou aan? Wil je deel uitmaken van een school met een vernieuwend karakter en ben je dé coach voor onze leerlingen? Dan ontvangen wij graag zo snel mogelijk een CV en motivatiebrief.

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG Topvacatures

Stichting LVO

Rector LVO scholengroep Heerlen

Meer vacatures...
Zuyd & Fontys Hogescholen (viaTwynstraGudde Executive Search)

Directeur de Nieuwste Pabo

Meer vacatures...
B&T organisatieadvies B.V.

Afdelingsleider Bertrand Russell College

Meer vacatures...

NOG vind eeb cursus of training