Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Groepsleerkracht midden-/bovenbouw

Bedrijf:
Watertuin
Functietitel:
Groepsleerkracht midden-/bovenbouw
Online datum:
20-05-2020
Aanvang functie:
01-08-2020
Plaats:
Almere
Sector:
Speciaal (Basis) Onderwijs
FTE
o,6 tot 1
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Omschrijving:
De Almeerse Scholen Groep is voor De Watertuin met ingang van het nieuwe schooljaar op zoek naar een

Groepsleerkracht groep 6, 7 of 8
wtf 1,0 (parttime aanstelling is mogelijk)

De Watertuin is een school voor speciaal basisonderwijs. Momenteel bezoeken 320 leerlingen onze school. De leerling-populatie die de Watertuin bezoekt is divers en heeft leer en/of gedragsproblemen. De leeromgeving is overzichtelijk, veilig en gestructureerd. We zijn een SWPBS school. De kernwaarden die daarbij horen zijn plezier, respect, veiligheid en verantwoordelijkheid. Door deze waarden centraal te zetten dragen we bij aan het optimaal functioneren van iedere medewerker binnen de school, zodat we onze leerlingen op cognitief en sociaal-emotioneel gebied kunnen bieden wat ze nodig hebben en kunnen uitdagen.

We helpen leerlingen in het verkrijgen van een positief zelfbeeld en proberen hen voldoende zelfstandigheid te geven om later in de maatschappij te kunnen functioneren. We stellen dus hoge eisen aan het pedagogisch en didactisch klimaat van de school. Bij de verzorging van ons onderwijs maken we gebruik van een multidisciplinaire deskundigheid die binnen de school aanwezig is, waarbij ook samengewerkt wordt met medewerkers vanuit de jeugdhulpverlening. 

 
 Wij zoeken een:
 • Leraar die onze kinderen wil accepteren en begrijpen
 • Leraar die onze kinderen nieuwsgierig maakt
 • Leraar die onze kinderen kan boeien
 • Leraar die onze kinderen uitdaagt om hun talenten te ontwikkelen
 • Leraar die onze leerlingen kan binden en begrenzen
 • Leraar die de werkwijze van SWPBS binnen onze school onderschrijft.
 
Kiezen voor De Watertuin is kiezen voor:
 • Een grote organisatie met een duidelijke zorgstructuur
 • Een organisatie waarbij samenwerken en leren van en met elkaar voorop staat
 • Een organisatie waarbij veel aandacht is voor het inwerken van nieuwe collega's 
 • Een organisatie met oog voor structuur en positief belonen (SWPBS)
 • Een organisatie waar samen gewerkt wordt met verschillende disciplines.

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG Topvacatures

NOG vind eeb cursus of training