Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Leerkracht groep 5/6 op de Cobo Taalschool Hilversum

Bedrijf:
Stip Hilversum
Functietitel:
Leerkracht groep 5/6 op de Cobo Taalschool Hilversum
Online datum:
14-01-2021
Aanvang functie:
01-02-2021
Plaats:
Hilversum
Sector:
Basisonderwijs
FTE
1,0
Dienstverband:
Tijdelijk
Omschrijving:
In verband met het starten van een extra groep zoeken wij bij voorkeur per 1 februari 2021 een nieuwe leerkracht voor groep 5/6. Je vindt het fijn om les te geven aan kinderen in de middenbouw en veel met taal bezig te zijn. Je bent het visitekaartje van de school en hebt een open houding richting kinderen en ouders met een grote diversiteit aan achtergronden. Het hele team zet zich met enthousiasme in voor een veilige school, waar kinderen en ouders elke dag weer met plezier naar toe komen en zich welkom voelen. 

Onze school: Cobo Taalschool Hilversum
Wij zijn een openbare school voor nieuwkomers. Onze school heeft een regiofunctie voor die kinderen die pas kort in Nederland zijn. Wij zorgen dat zij binnen een jaar de Nederlandse taal aanleren en helpen hen bij het inburgeren. We bieden een intensief taalprogramma aan en gaan regelmatig met de kinderen op stap, zodat ze onze cultuur leren kennen. Onze leerlingen komen van over de hele wereld. Op dit moment hebben we 29 nationaliteiten op onze school. De achtergronden van de ouders van onze leerlingen zijn variërend van vluchtelingen, arbeidsmigranten tot expats. Kortom: een zeer diverse leerlingenpopulatie. Een leuke uitdaging voor onze nieuwe collega!
 
Je wordt ondersteund door je collega’s en hebt bij bepaalde lessen ondersteuning van een onderwijsassistent. De groepen zijn niet groot, maar het wisselt wel gedurende het jaar. Onze leerlingen stromen namelijk op 2 momenten in het jaar uit naar een reguliere basisschool.
 

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG vind eeb cursus of training