Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Docent wiskunde 2e graads Revius Lyceum Wijk bij Duurstede

Functietitel:
Docent wiskunde 2e graads Revius Lyceum Wijk bij Duurstede
Online datum:
16-03-2023
Aanvang functie:
01-08-2023
Provincie:
Utrecht
Plaats:
Wijk bij Duurstede
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
0,8
Dienstverband:
Tijdelijk
Uren:
30 - 34
Soort vacature:
Parttime
Salarisschaal:
Afhankelijk van werkervaring
Ervaring:
3 tot 10 jaar
Opleidingsniveau:
HBO/WO
Omschrijving:

Het Revius Lyceum - Wijk bij Duurstede zoekt per 1 augustus 2023 een docent Wiskunde (tweedegraads) voor 0,8 fte.

Nu én in de toekomst leerlingen tot hun recht laten komen in hun ontwikkeling tot sterke individuen die hun aandeel hebben in de maatschappij. Kansen zien en benutten, uitdagen en in een kleinschalige en veilige omgeving de basis leggen voor de toekomst. Dat is hoe wij met onze leerlingen werken. Wij hebben als doel onze leerlingen steeds meer grip te laten krijgen op hun eigen leerproces. Hierbij ondersteunen wij hen, waardoor ze steeds meer de verantwoordelijkheid kunnen dragen voor zichzelf, school en hun omgeving. We werken in teamverband en volgen binnen die teams de ontwikkeling van leerlingen en maken zo samen onderwijs. Revius Wijk kenmerkt zich door een collegiale werksfeer, waar wij ook werken om plezier te hebben.

"Gezien, gekend, gehoord”

Door onze kleinschalige opzet kennen we onze leerlingen en kennen zij ons. Veilig, rustig én gezellig, dat kenmerkt de sfeer op Revius Wijk.

 

Leerhuizen, schooltjes in de school

In ons kleurrijke gebouw hebben we vijf ‘schooltjes in de school’. Dit noemen we onze leerhuizen. Een ‘huis’, omdat de leerling zich hier ook echt thuis kan voelen. Bij ieder leerhuis hoort naast een vast docententeam ook een leerhuisassistent én een leerlingbegeleider.

Elk leerhuis heeft instructielokalen, een grotere gemeenschappelijke ruimte met daarin de vaste werkplek voor de leerhuisassistent, lockers voor de leerlingen en een werkkamer voor docenten. Omdat je als docent voornamelijk lesgeeft aan de klassen uit je eigen leerhuis, ken je de leerlingen goed. Docenten spreken elkaar en de leerlingen gemakkelijk even aan. Zo blijven leerlingen goed in beeld en is het voor de leraren, leerhuisassistent en leerlingbegeleider gemakkelijk om kennis en ervaringen uit te wisselen. Samen met al je collega’s ben je verantwoordelijk voor een fijne, veilige sfeer in het leerhuis waarin leerlingen goed kunnen werken.

 

Hybride lesmethodes

Op Revius Wijk gebruiken we boeken en de iPad. Vrijwel alle lesmethodes zijn deels digitaal en deels op papier. Daarmee combineren we het beste van twee werelden: de mogelijkheden van digitale lesmethoden én de overzichtelijkheid van papieren (werk-)boeken. Daarnaast schrijven leerlingen bij veel vakken ook gewoon in een schrift.

 

Jouw achtergrond en onze vraag

Vakinhoud is belangrijk, waarbij we altijd zoeken naar onderlinge verbanden en de relatie met de buitenwereld. Hierdoor wordt het leren voor leerlingen betekenisvol. Leerlingen werken regelmatig samen en zoeken naar oplossingen voor realistische vraagstukken. Aansluitend hierop krijg jij de ruimte om samen met je vakgroep (sectie) een eigen invulling te geven aan de functie van docent, want bij ons werk je ook om plezier te hebben.

Om dit te kunnen doen heb jij:

·      de bevoegdheid om als docent in het 2e graad lesgebied wiskunde te werken of ben je in de laatste fase van je opleiding;

·      het enthousiasme om een actieve bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van het vak;

·      affiniteit met een breed scala aan leerlingen, van vmbo basis/kader tot vwo.

 

Wat wij jou bieden

Wij begrijpen dat bij een start in een nieuwe werkomgeving begeleiding essentieel is. Daarom krijg je bij ons goede begeleiding door collega’s, niet alleen bij de start van het schooljaar, maar gedurende het gehele schooljaar. Dit is echter niet alles, want naast passende arbeidsvoorwaarden conform de CAO-vo, biedt de CVO-groep ook goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder:

·      een tijdelijk contract met uitzicht op een vast dienstverband bij gebleken geschiktheid;

·      salaris dat afhankelijk is van je werkervaring;

·      opleidingsbudget naar keuze inzetbaar;

·      individueel inzetbaar keuzebudget met ruime mogelijkheden;

·      een financiële tegemoetkoming in reis- en verhuiskosten;

·      een telefoon vergoeding;

·      elke dag een ruime keuze aan vers fruit op school;

·      deelname aan het fietsplan;

·      deelname aan een collectieve zorgverzekering via de CVO Groep;

·      deelname aan een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering.

 

Solliciteren

Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen. Jouw motivatie en cv kun je uploaden en meezenden met het formulier. Op Revius Wijk zijn er naast de lessen ook kansen om bij te dragen aan de ontwikkeling van het technologie-onderwijs, aan muziektheaterprojecten en andere activiteiten. Als je hier belangstelling voor hebt, benoem dat dan zeker ook in je motivatie! Reageren kan tot 27 maart 2023. Wil je meer informatie over deze vacature? Neem dan contact op met dhr. René Spooren via e-mail: r.spooren@reviuswijk.nl of via telefoonnummer (0343) 571539.

Meer informatie over het Revius Lyceum Wijk bij Duurstede vind je op www.reviuswijk.nl.  Het Revius Wijk maakt deel uit van de stichting CVO Groep (www.cvog.nl) een open christelijke scholengroep voor het voortgezet onderwijs in Zuidoost-Utrecht. De CVO Groep Zuidoost Utrecht heeft een samenwerkingsverband met hogeschool HAN (ALO-opleiding) en Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Gegevens Revius Lyceum Wijk bij Duurstede

Naam instelling:
Revius Lyceum Wijk bij Duurstede
Adres:
Remus 4
Postcode:
3962 KT
Plaats:
Wijk bij Duurstede
Telefoonnummer:
0343 571 539
Website:
https://www.reviuswijk.nl/
Provincie:
Utrecht

NOG Topvacatures