Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Leerkracht groep 1-2

Bedrijf:
obs dalton De Uitkijck
Functietitel:
Leerkracht groep 1-2
Online datum:
16-10-2020
Aanvang functie:
01-01-2021
Plaats:
Baarn
Sector:
Basisonderwijs
FTE
0,5750
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Omschrijving:
Functiebeschrijving
Op de OBS Dalton de Uitkijck gaan we er vanuit dat ieder kind leerbaar is en succesvol kan zijn op het eigen niveau. Daarbij willen we er voor zorgen dat alle kinderen evenveel kansen krijgen om zich te ontwikkelen, hun talenten kunnen ontdekken om daarmee vervolgens succesvol te zijn bij een volgende stap van hun persoonlijke ontwikkeling. Wij leren onze leerlingen op een eigentijdse, respectvolle manier samen te leren, te werken en te leven.

STEV wil graag een diverse en inclusieve organisatie zijn, dus het maakt ons niet uit waar je geboren bent, waar je in gelooft en van wie je houdt. We zijn nieuwsgierig naar jouw talent en hoe jij het verschil maakt voor onze leerlingen.
 

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG vind eeb cursus of training