Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Docent Nederlands

Bedrijf:
Maartenscollege
Functietitel:
Docent Nederlands
Online datum:
30-06-2020
Aanvang functie:
01-08-2020
Provincie:
Groningen
Plaats:
Haren - Groningen
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
0,4 - 0,5
Dienstverband:
Tijdelijk
Omschrijving:
Ben jij een enthousiaste en ervaren tweedegraads docent Nederlands? Weet jij jouw passie voor de Nederlandse taal op inspirerende wijze over te brengen op onze leerlingen? En ben je per 1 augustus 2020 beschikbaar voor een baan in het tweetalig onderwijs in Haren? Kom dan ons team versterken!

Jouw verantwoordelijkheden
Je geeft lessen Nederlands aan leerlingen in het eerste leerjaar van het tweetalige onderwijs en in twee vierde klassen.
Jongeren zien groeien door kennis te delen en daardoor bij te dragen aan hun ontwikkeling zijn voor jou redenen waarom je ervoor hebt gekozen voor de klas te staan. Door jouw manier van lesgeven blijven de lessen voor alle leerlingen interessant en uitdagend.

Jouw profiel
Je beschikt over een tweedegraads lesbevoegdheid Nederlands. Je brengt je passie voor de leerstof over op de leerlingen en je bent didactisch en pedagogisch sterk. Tevens ben je uitstekend communicatief vaardig en denk je graag mee over de ontwikkeling van je vak. Jouw manier van werken sluit aan bij ons onderwijsconcept.

Jouw werkplek
Het Maartenscollege is een IB-worldschool. We werken volgens het internationale Middle Years Programme van het IB. Werken in leergebieden, vakoverstijgend leren en criteria based assessment zijn hierin sleutelbegrippen. 
Kijk voor meer informatie over onze school op www.maartenscollege.nl.

Ons aanbod
De omvang van de aanstelling bedraagt 0,4 - 0,5 fte, tijdelijk tot einde schooljaar 2020 – 2021. Bij deze functie hoort een passende beloning. Conform de CAO VO ontvang je een salaris van maximaal 4.301 euro bruto per maand bij een volledige werkweek (schaal LB).

Daarnaast ontvang je een eindejaarsuitkering, 8% vakantietoeslag, pensioenregeling, reiskostenvergoeding, korting op premie ziektekostenverzekering en diverse andere voordelen.

Het Maartenscollege maakt deel uit van Stichting Carmelcollege. Werken bij Carmel betekent werken bij een werkgever met een aantrekkelijk loopbaanbeleid.

Meer weten?
Meer informatie over de functie is te verkrijgen bij:
Contactpersoon: meneer H. Meijer
Functie: Teamleider
Tel.nr: 050 - 537 52 00

Tijdens de zomervakantie (van 4 juli 2020 tot en met 16 augustus 2020)  is de school gesloten en is bovengenoemd telefoonnummer niet bereikbaar. Vanaf 17 augustus 2020 zijn wij weer telefonisch bereikbaar voor nadere informatie.

Reageren
Wij ontvangen jouw sollicitatie graag zo spoedig mogelijk.
(Bij voldoende reacties wordt de vacature offline gehaald en is het niet meer mogelijk te reageren).

Wij werven onze nieuwe collega graag zelf, acquisitie stellen wij niet op prijs.

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG vind eeb cursus of training