Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Docent NasTec 0,3-0,8 FTE (regulier, nieuwe schooljaar)

Bedrijf:
Liemers College
Functietitel:
Docent NasTec 0,3-0,8 FTE (regulier, nieuwe schooljaar)
Online datum:
15-06-2021
Aanvang functie:
01-08-2021
Plaats:
Zevenaar
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
0,3 FTE,0,4 FTE,0,5 FTE,0,6 FTE,0,7 FTE,0,8 F
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Omschrijving:
Vacature docent NasTec 2e graad,  ca. 0,3-0,8 FTE (regulier, nieuwe schooljaar)
Ben jij een enthousiaste docent Natuurkunde/ Techniek die aanvoelt en begrijpt wat onze verschillende leerlingen nodig hebben? Weet jij als geen ander te differentiëren en begrijp jij dat leren pas leuk en mogelijk wordt als je goed contact hebt met onze leerlingen? Ga dan aan de slag op het Liemers College.

WAT GA JE DOEN?
Je gaat lesgeven aan onze leerlingen van de locatie Landeweer (BB/BK) en leerlingen van het vmbo TL (mavo) op locatie Zonegge Zevenaar. Het gaat daarbij om lessen natuurkunde/ techniek (0,3 FTE) en je begeleidt de leerlingen wanneer ze lessen bouw, metselen en electrotechniek volgen bij onze samenwerkingspartners in het bedrijfsleven (ca. 4 uur per onderdeel). Een veelzijdige en afwisselende functie waarbij je op verschillende locaties (in de Liemers) lesgeeft.

Jij weet als geen ander contact te maken en vanuit de verbinding leerlingen te begeleiden en te motiveren. Jij kunt goed differentiëren en beschikt over pedagogische kwaliteiten. Het is echt je tweede natuur om te bekijken wat onze leerlingen nodig hebben en je past je werkvormen daar op aan. Je weet als docent onze leerlingen te boeien en geïnteresseerd te houden. Ook bied jij volop ruimte aan de leerlingen om te ontdekken en zelf te leren. Je bent een coach voor je leerlingen en een prettige en energieke collega voor je team.

Jij herkent jezelf in de woorden: enthousiast, sterk pedagogisch onderlegd, fan van onze vmbo-leerlingen, flexibel, geduldig, coach, inspirator & motivator.

Waarom werk ik bij het Liemers College?
Ik ben hier gaan werken omdat ik houd van deze doelgroep. De directheid en openheid van de leerlingen maakt het heerlijk om met deze groep te werken. We werken hard en we werken echt samen aan onze gezamenlijke doelen. Samenwerken is een must in onze school!’

OVER ONS
Het Liemers College is een brede school, verdeeld over 4 locaties in Zevenaar. We zijn een grote school, maar door de 4 locaties lijkt dat niet zo. Iedere locatie is klein en persoonlijk georganiseerd. De leerlingen en docenten kennen elkaar. Wij vinden het belangrijk dat leerlingen de kennis en vaardigheden aanleren, waar ze in de toekomst veel aan hebben. Onze visie is dan ook: ‘Je presteert het beste als je je op school op je gemak voelt. Op het Liemers College kun je jezelf zijn en mag je je onderscheiden’. En dit geldt niet alleen voor de leerlingen, maar óók voor onze collega’s! Wij zijn onderdeel van Quadraam. Dit is de overkoepelende stichting met 14 middelbare scholen in Arnhem, Overbetuwe en de Liemers. Wat onze locatie kenmerkt? Dat is onze samenwerking in een enthousiast en fijn team. Jij krijgt bij ons volop ruimte en vertrouwen om jouw functie op de beste manier vorm te geven. Natuurlijk wel binnen de schoolbrede kaders. Onze kernwaarden? Openheid, reflectief en humor.

WAT BIEDEN WIJ JOU?
Wij bieden jou vanaf het nieuwe schooljaar een inspirerende en uitdagende werkomgeving. Daarbij hoort natuurlijk een goed pakket aan arbeidsvoorwaarden, conform de CAO VO.
  • Je krijgt een jaarcontract. Bij goed functioneren en voldoende formatie kan het contract zeker verlengd worden!
  • Inschaling vindt plaats op basis van jouw kennis en ervaring. Dit betekent dat je wordt ingeschaald als docent in LB/ LC. Je salaris bedraagt dan minimaal € 2.822,00 en maximaal € 5.012,- per maand (CAO VO bruto per maand op basis van fulltime dienstverband).
  • 8% vakantietoeslag en een eindejaarsuitkering van 8%.
  • Een persoonlijk budget van 50 uur bij een fulltime dienstverband. Deze kun je naar wens inzetten. Je hebt bijvoorbeeld de mogelijkheid om fiscaal aantrekkelijk te sporten, een extra vrije dag voor een weekendje weg, aankopen doen via Coolblue en Bol.com.
  • Een standaard reiskostenvergoeding voor woon-werkverkeer van € 0,12 cent per kilometer, conform CAO VO.
  • Een goede en aantrekkelijke pensioenregeling bij Pensioenfonds ABP.
  • Vrij tijdens de schoolvakanties.
  • Jouw persoonlijke ontwikkeling vinden wij ook belangrijk. Daarom hebben wij onze huisacademie Quriuz. Je kunt via Quriuz diverse masterclasses en workshops volgen, maar ook netwerken met andere docenten. Daarnaast hebben wij Q-Highschool waarbij onze docenten innovatieve projecten kunnen opzetten en begeleiden.
  • Kom je bij Quadraam werken, dan stimuleren we jou om na te denken over jouw bevlogenheid en jouw toekomst. Vanuit ons programma ‘Blijf bevlogen!’ ondersteunen we je met advies, activiteiten en een uitgebreide toolbox. Meer weten? Lees hier verder.
  • Ruimte en vrijheid om de regie te pakken in je werk.
WAT BRENG JE VERDER MEE?
Om deze functie succesvol in te vullen, zijn wij op zoek naar een enthousiaste docent, met sterk pedagogische kwaliteiten! Je bent bij voorkeur in bezit van een 2e graads bevoegdheid natuurkunde of techniek en bent sterk in differentiëren. Verder ben je flexibel en is het geen probleem voor jou om te werken op verschillende locaties.

Werk je al bij Quadraam en heb je interesse in een deel van deze functie, ook dan komen we graag met je in contact!

LATEN WE KENNISMAKEN
Ben je geïnteresseerd? Dan ontvangen we graag uiterlijk 1 juli a.s. aanstaande jouw CV en een aansprekende motivatie over wie jij bent én waarom jij de persoon bent die wij zoeken. Wil je meer weten of heb je inhoudelijke vragen? Neem dan contact op met onze onderwijsdirecteur a.s. Martin Diepeveen. Martin  is te bereiken op 0316-583800 of per mail: m.diepeveen@liemerscollege.nl.

Zijn wij na het zien van jouw motivatie en CV enthousiast? Dan nodigen wij je uit voor een eerste gesprek. Deze zal op 8 of 9 juli plaatsvinden.

Let op: Alleen sollicitaties via www.werkenbijquadraam.nl worden in behandeling genomen

MEER WETEN!
Wil je meer weten over de sollicitatieprocedure, over wat wij jou allemaal te bieden hebben, weten of je bij Quadraam en haar scholen past (doe de test!), bezoek dan onze website www.werkenbijquadraam.nl.
En wil je altijd op de hoogte blijven van onze vacatures? Maak dan snel een Job Alert aan!

Wij gaan voor de beste collega op de juiste plek! Daarom wordt deze vacature direct intern en extern gepubliceerd. Wij zien heel graag je sollicitatie tegemoet!

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature