Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Docent Klassieke Talen 1e graads 0,6 FTE (regulier, nieuwe schooljaar)

Bedrijf:
Liemers College
Functietitel:
Docent Klassieke Talen 1e graads 0,6 FTE (regulier, nieuwe schooljaar)
Online datum:
10-06-2021
Aanvang functie:
01-08-2021
Plaats:
Zevenaar
Sector:
Voortgezet Onderwijs
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Omschrijving:
Docent Klassieke Talen 0,6 FTE (regulier)
Voor het Liemers college, locatie Heerenmäten, zijn wij op zoek naar een gedreven en zelfstandige docent Grieks en Latijn die graag les wil geven aan onze onder- en bovenbouw. Nieuwsgierig? Lees snel verder.

WAT GA JE DOEN? 
Lessen Grieks en Latijn geven! Naast de lessen ben je mentor in het 4de leerjaar en vind je het leuk een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van ons gymnasium.

Voor onze leerlingen in de bovenbouw van het vwo verzorg je de lessen Grieks en Latijn(0.4 fte). Daarnaast vervang je tijdelijk een collega die ziek is en geef je Grieks en latijn aan vwo 2 en 3. Je doet dat in een wisselende stijl en didactiek. Je weet onze leerlingen te boeien en in beweging te houden. Ook daag je ze uit, en bied jij volop ruimte aan de leerlingen om te ontdekken en zelf te leren. Het is je tweede natuur om te bekijken wat onze leerlingen nodig hebben en je past je werkvormen daarop aan. Je bent een coach voor je leerlingen en een prettige en energieke collega voor je team.

Over het Liemers College
Het Liemers College is een brede school, verdeeld over 4 locaties in Zevenaar. We zijn een grote school, maar door de 4 locaties lijkt dat niet zo. Iedere locatie is klein en persoonlijk georganiseerd. De leerlingen en docenten kennen elkaar. Wij vinden het belangrijk dat leerlingen de kennis en vaardigheden aanleren, waar ze in de toekomst veel aan hebben. Onze visie is dan ook: ‘Je presteert het beste als je je op school op je gemak voelt. Op het Liemers College kun je jezelf zijn en mag je je onderscheiden’. En dit geldt niet alleen voor de leerlingen, maar óók voor onze collega’s! Wij zijn onderdeel van Quadraam. Dit is de overkoepelende stichting met 14 middelbare scholen in Arnhem, Overbetuwe en de Liemers.

WAT BIEDEN WIJ JOU? 
Wij bieden jou per 1 augustus 2021 (startdatum in overleg) een inspirerende en uitdagende werkomgeving. Daarbij hoort natuurlijk een goed pakket aan arbeidsvoorwaarden conform CAO VO.
  • Je ontvangt een jaarcontract van 0,4 FTE, daarnaast heb je een tijdelijke uitbreiding van 0,2 FTE voor de duur van de vervanging. Bevalt het van beide kanten goed dan kan jouw jaarcontract mogelijk verlengd worden.
  • Inschaling vindt plaats op basis van jouw kennis en ervaring. Het salaris bedraagt minimaal € 2.822,- en maximaal € 4.301,- (schaal LB CAO VO) bruto per maand, op basis van een fulltime dienstverband.
  • Vrij tijdens de schoolvakanties.
  • 8% vakantietoeslag en een eindejaarsuitkering van 8%.
  • Een persoonlijk budget van 50 uur bij een fulltime dienstverband. Deze kun je naar wens inzetten. Je hebt bijvoorbeeld de mogelijkheid om fiscaal aantrekkelijk te sporten, een extra vrije dag voor een weekendje weg, aankopen doen via Coolblue, Bol.com etc.
  • Een standaard reiskostenvergoeding voor woon-werkverkeer van 0,12 euro per kilometer, conform CAO VO.
  • Een goede en aantrekkelijke pensioenregeling bij Pensioenfonds ABP. 
  • Jouw persoonlijke ontwikkeling vinden wij ook belangrijk. Daarom hebben wij onze huisacademie Quriuz. Je kunt via Quriuz diverse masterclasses en workshops volgen, maar ook netwerken met andere roostermakers. Daarnaast hebben wij Q-Highschool waarbij onze collega’s innovatieve projecten kunnen opzetten en begeleiden.
  • Ruimte en vrijheid om de regie te pakken in je werk.
  • Kom je bij Quadraam werken, dan stimuleren we jou om na te denken over jouw bevlogenheid en jouw toekomst. Vanuit ons programma ‘Blijf bevlogen!’ ondersteunen we je met advies, activiteiten en een uitgebreide toolbox. Meer weten? Lees hier verder. 
WAT VRAGEN WIJ?
Om deze functie succesvol in te vervullen ben je in bezit van een eerstegraads bevoegdheid voor Klassieke Talen. Je hebt ervaring met les geven aan de bovenbouw en werkt zelfstandig.

LATEN WE KENNISMAKEN!
Ben je geïnteresseerd? Verras ons met jouw sollicitatie voor 21 juni 2021. Kies de vorm die bij jou past. Brief, CV en/of een leuke videoboodschap? Het kan allemaal.
We nemen alleen sollicitaties in behandeling via www.werkenbijquadraam.nl. Worden wij enthousiast? Dan nodigen wij je uit voor een eerste gesprek. Deze zal in week 26 plaatsvinden.

Meer informatie over Quadraam en het Liemers College lees je op www.quadraam.nl en www.liemerscollege.nl. Wil je meer weten of heb je inhoudelijke vragen? Neem dan contact op met onze teamleider Babette van Weelden, teamleider. Babette is he beste te bereiken op 06 47488776

We nemen alleen sollicitaties in behandeling via www.werkenbijquadraam.nl

EN VERDER
Wil je meer weten over de sollicitatieprocedure, over wat wij jou allemaal te bieden hebben, weten of je bij Quadraam en haar scholen past (doe de test!), bezoek dan onze website www.werkenbijquadraam.nl.
En wil je altijd op de hoogte blijven van onze vacatures? Maak dan snel een Job Alert aan!

Wij gaan voor de beste collega op de juiste plek! Daarom wordt deze vacature direct intern en extern gepubliceerd. Wij zien heel graag je sollicitatie tegemoet.
 

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG Topvacatures