Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Docent(e) ICT

Bedrijf:
International School Hilversum
Functietitel:
Docent(e) ICT
Online datum:
14-06-2021
Plaats:
Hilversum
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
0,4 - 0,5
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Omschrijving:
Voor schooljaar 2021-2022. Tijdelijke benoeming met uitzicht op vast.
Jij hebt vast ook je eigen ideeën over lesgeven. Over hoe je kinderen wilt inspireren en wegwijs maken in de lesstof én de wereld om ons heen. Bij Alberdingk Thijm Scholen staan we daar zeker voor open! Omdat wij geloven dat jouw eigen wijze van lesgeven bijdraagt aan de kwaliteit, afwisseling en enthousiasme in de klas. Daarnaast ondersteunen we je op tal van gebieden, zodat je nog meer succes én plezier uit je werk haalt.

Waar het om gaat op GROOT GOYLANT
Veel meer geven dan les alleen
Aandacht voor bewustwording, (sociale) vaardigheden en ICT
Eigen en wijs lesgeven
Jij bent de regisseur in de klas. Veel ruimte voor creativiteit en eigen inbreng.
Altijd welkom zijn bij je collega’s
Een open en fijne sfeer van positieve collega’s, bij wie je altijd terecht kunt.

Waar het om gaat bij de functie:
Als docent(e) op Groot Goylant ben je samen met je team verantwoordelijk voor een motiverend lesprogramma. Je geeft ICT-vaardigheden aan leerlingen in de onderbouw. Als docent op onze school draag je bij aan het begeleiden van leerlingen.
Talenten en eigenschappen die goed van pas komen zijn: communicatief sterk, flexibiliteit, affiniteit met vmbo-leerlingen.
De minimale eis voor deze baan is: relevante ervaring in relatie tot de vacature.
Op termijn is er uitbreiding mogelijk. We zijn bezig projecten op te zetten waarbij we basisschoolleerlingen op onze school ontvangen om aan de slag te gaan met techniek, ict en creatieve technologie. 
Twijfel je of je hieraan voldoet? Solliciteer dan toch. We kunnen je in ieder geval verder op weg helpen.

Waar gaat het jou om? Vertel het ons!
Als onderdeel van je sollicitatie, willen we ook graag weten waar het jou écht om gaat. In je vak en in de wereld. We vragen je dan ook om dit (naast je CV) met ons te delen, op jouw eigen wijze. We zijn benieuwd!
Heb je nog vragen over de baan, over de school of over Alberdingk Thijm Scholen? Neem dan gerust contact op met Ineke Bruinsma, i.bruinsma@atscholen.nl.
Kijk voor meer informatie en ervaringen van andere collega’s op werkenbijatscholen.nl

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature