Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Jij + vmbo'er = 8 voor wiskunde

Bedrijf:
Hilfertsheem College
Functietitel:
Jij + vmbo'er = 8 voor wiskunde
Online datum:
22-05-2020
Aanvang functie:
01-08-2020
Plaats:
Hilversum
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
0,6 - 0,7
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Omschrijving:
Jij + onze leerlingen = goed in wiskunde! 
 
Afrekenen in een winkel, een hoek van 45 graden verstek zagen, hoeveel eieren gaan er in een omelet voor 2 personen... Wiskunde is onmisbare basis voor iedereen. Ben jij zo’n leraar die het geweldig vindt om vmbo’ers rekenen en wiskunde te leren? Die met praktische voorbeelden, aantrekkelijke oefeningen, aandacht en ambitie bereikt dat ze goede resultaten gaan behalen? Dan ben je van harte welkom als onze nieuwe docent rekenen en wiskunde. 
 
We bieden je een baan van 0,8 fte aan een goed lopende brede beroepsgerichte vmbo/mavo-school in Hilversum. Aan het Hilfertsheem College geven we veel individuele aandacht aan onze leerlingen. Differentiatie in de klas en coachen op kracht vinden we belangrijk. 

Wij verwachten van jou dat je een bijdrage levert aan de ontwikkeling van je eigen vakgebied en daarnaast ook de verbinding legt met collega’s van andere vakgebieden. Je bent praktisch en kunt jouw vakgebied op een toegankelijke manier vertalen naar de dagelijkse belevingswereld en de beroepsrichtingen van onze leerlingen. 

Heb je interesse? Upload dan je cv en motivatie via de knop Solliciteren. Uitsluitend kandidaten die zich langs deze weg aanmelden worden in de procedure opgenomen. 

Heb je eerst vragen? Je kunt ze stellen aan Marie-Trees Meereboer, adjunct-directeur, via m.meereboer@hilfertsheem.nl. 
 

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG Topvacatures

NOG vind eeb cursus of training