NOG Vacature Leerkracht middenbouw

Functietitel:
Leerkracht middenbouw
Online datum:
20-11-2023
Provincie:
Zuid-Holland
Plaats:
Rotterdam
Sector:
Basisonderwijs
FTE
0,6375 - 1,0
Uren:
In overleg
Opleidingsniveau:
PABO
Omschrijving:

Wat houdt de functie in?

Sta je voor een brede ontwikkeling van leerlingen? Werk je graag vanuit kaders maar met ruimte voor eigenheid? Ben je bereid om op allerlei vlakken mee te denken over de invulling van ons onderwijs? Lees dan zeker even verder.

Wij zijn op zoek naar een leerkracht voor de middenbouw. Je gaat aan de slag in een homogene groep binnen een enthousiast middenbouwteam die klaar staan voor hun leerlingen. Wij zijn op zoek naar een bevlogen leerkracht die kinderen een bredere kijk op de wereld, maar ook op zichzelf gunt. Iemand die een waardevolle bijdrage kan leveren aan ons mooie en rijke aanbod waarin gezondheid, beweging, duurzaamheid en talentontwikkeling een belangrijke rol spelen.

Werkdagen en werktijdfactor in overleg tot 1,000.

Klinkt dit als jouw nieuwe baan? Solliciteer dan vandaag nog!

Op deze school is de arbeidsmarkttoelage van toepassing.

Elisabethschool

De Elisabethschool staat in de wijk Carnisse in Rotterdam Zuid. Een heel diverse wijk met veel verschillende culturen. De school is dan ook een mooie afspiegeling van de wijk en daarmee ook van de samenleving. Werken op de Elisabethschool is echt werken vanuit het hart, hart voor de kinderen en hart voor het onderwijs. Ons team wordt dan ook gekenmerkt door enthousiaste collega's die van en met elkaar leren en groeien; harde werkers.

Kinderen verdienen het om gezien te worden!

Leerlingen hebben recht op onderwijs dat aansluit bij hun ontwikkeling en capaciteiten. De kinderen op de Elisabethschool leren niet alleen dat kennis van groot belang is, maar ook om breder te kijken. Door middel van dagprogrammering, verzorgd door Rotterdam Vakmanstad, krijgen onze kinderen de kans om hun talenten te ontdekken en te worden wie ze willen zijn. Ons team probeert alle kinderen te zien en het beste uit hen te halen. Door het bieden van veiligheid en een positieve leeromgeving, maakt ons team dagelijks het verschil.

Dus... wil jij werken op een uitdagende school met een enthousiast team (en de mooiste gymzaal van Nederland!)? Bel dan snel met Bo Hengeveld op 010-4817244 en kom gerust eens langs voor een rondleiding en een kop koffie/thee! Voor meer informatie zie www.kbselisabeth.nl en www.vakmanstad.nl

Wat bieden wij jou?

 • Een aantrekkelijk promotiebeleid met goede doorgroeimogelijkheden.
 • Een interessant nascholingsaanbod.
 • Een warme en inspirerende leer-en werkomgeving.
 • Een school waar wordt gewerkt aan professionaliteit en innovatie van en met het team.
 • Een uitdagende en afwisselende baan: geen dag is hetzelfde!
 • Ruimte voor eigen inbreng en creativiteit.
 • Alle voordelen uit de cao PO.
 • Binnen onze bruisende organisatie organiseren we veel gezamenlijke activiteiten voor alle collega's de RVKO. Zoals de RVKO-bingo, (lustrum)vieringen en sporttoernooien.
 • Bedrijfsfitness met fikse korting.
 • Een nieuwe (lease) fiets, wanneer je kiest voor ons fietsleaseplan.
 • Aanvullende reiskostenvergoeding (bij >22,5 km woon-werk enkele reis).

Hoe ziet jouw profiel eruit?

 • Je bent (bijna) in het bezit van een pabo diploma.
 • Je bent een betrokken en gemotiveerde collega.
 • Je hebt affiniteit met talentontwikkeling en eigenaarschap.
 • Je hebt een professionele, open en betrokken houding t.a.v. de leerlingen, de ouders en het team.
 • Je draagt zorg voor een klimaat waarin leerlingen kunnen groeien, zich gemotiveerd, gestimuleerd en gewaardeerd voelen.
 • De missie en visie van zowel de RVKO als de Elisabethschool passen bij jou.

Interesse

Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Bo Hengeveld (010-4817244 of 06-30789477).

Video

Gegevens Elisabethschool

Naam instelling:
Elisabethschool
Adres:
Carnissedreef 292
Postcode:
3084 NN
Plaats:
Rotterdam
Telefoonnummer:
010-4817244
Website:
https://www.kbselisabeth.nl
Provincie:
Zuid-Holland
Omschrijving:

Kinderen verdienen het omgezien te worden!
Zij hebben recht op onderwijs dat aansluit bijhun ontwikkeling en capaciteiten!

Op de Elisabethschool zijn wij trots op onze leerlingen en de leerlingen lerentrots op zichzelf te zijn. Ons pedagogisch en didactisch klimaat is zodanigingericht dat wij kinderen zelfvertrouwen bieden waardoor zij een positief,reëel zelfbeeld ontwikkelen. De leerlingen durven fouten te maken en daarvan teleren. Wanneer leerlingen in groep 8 onze school verlaten, hebben zij zichontwikkeld tot kinderen die kunnen plannen en samenwerken. Zij zijn in staatzelfstandig keuzes te kunnen en durven maken. Met deze vaardigheden kunnen zijde middelbare school met vertrouwen tegemoet te zien.

Op de Elisabethschool vragen wij ons steeds af wat de onderwijsbehoeften zijnvan onze leerlingen. Wij stellen hoge doelen om dát uit onze leerlingen tehalen wat ze in zich hebben. Door middel van handelingsgericht werken en denkenzijn wij in staat de opbrengsten te verhogen. We gebruiken opbrengstgegevens omte zien of de leerlingen de vooraf gestelde doelen behalen en gebruiken dezegegevens als input om doelen bij te stellen of te vernieuwen.

Daarnaast zijn wij sinds schooljaar 2015-2016 gestart met Leertijd Uitbreiding(zogeheten LTU). Dit zijn lessen die volledig geintegreerd zijn in hetlesprogramma van de Elisabethschool. De vakken aikido, koken, tuinieren,techniek, drama, leesbeleving en filosofie worden aangeboden door vakdocenten.Op deze manier wil de Elisabethschool bijdragen aan de brede ontwikkeling vanalle leerlingen!