NOG Vacature Leerkracht onderbouw (vervanging)

Functietitel:
Leerkracht onderbouw (vervanging)
Online datum:
20-11-2023
Aanvang functie:
01-01-2024
Provincie:
Zuid-Holland
Plaats:
Rotterdam
Sector:
Basisonderwijs
FTE
0,6375 - 1
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Soort vacature:
Parttime
Opleidingsniveau:
PABO
Omschrijving:

Wat houdt de functie in?

Sta je voor een brede ontwikkeling van leerlingen, werk je graag vanuit kaders maar met ruimte voor eigenheid en ben je bereid om op allerlei vlakken mee te denken over de invulling van ons onderwijs? Lees dan zeker even verder.

Wij zijn voor het schooljaar 2023-2024 op zoek naar een leerkracht voor een vervanging per 01-01-2024 in de onderbouw. Je gaat aan de slag in een heterogene groep binnen een enthousiast team die staan voor hun leerlingen. Je werkt samen in een onderbouwteam bestaande uit vijf kleutergroepen. 
Wij zijn op zoek naar een bevlogen leerkracht die kinderen een bredere kijk op de wereld maar ook op zichzelf gunt. Iemand die een waardevolle bijdrage kan leveren aan ons mooie en rijke aanbod waarin gezondheid, beweging, duurzaamheid en talentontwikkeling een belangrijke rol spelen. Iemand die sterke affiniteit heeft met spelend leren en bereid is mee te denken over de invulling hiervan.

Werkdagen en werktijdfactor in overleg tot 1,0000 met uitzicht op een vast contract na afloop van de vervanging.

Op deze school is de arbeidsmarkttoelage van toepassing.

Elisabethschool

De Elisabethschool staat in de wijk Carnisse in Rotterdam Zuid. Een heel diverse wijk met veel verschillende culturen. De school is dan ook een mooie afspiegeling van de wijk en daarmee ook van de samenleving. Werken op de Elisabethschool is echt werken vanuit het hart, hart voor de kinderen en hart voor het onderwijs. Ons team wordt dan ook gekenmerkt door enthousiaste collega's die van en met elkaar leren en groeien; harde werkers.

Kinderen verdienen het om gezien te worden!

Leerlingen hebben recht op onderwijs dat aansluit bij hun ontwikkeling en capaciteiten. De kinderen op de Elisabethschool leren niet alleen dat kennis van groot belang is, maar ook om breder te kijken. Door middel van dagprogrammering, verzorgd door Rotterdam Vakmanstad, krijgen onze kinderen de kans om hun talenten te ontdekken en te worden wie ze willen zijn. Ons team probeert alle kinderen te zien en het beste uit hen te halen. Door het bieden van veiligheid en een positieve leeromgeving, maakt ons team dagelijks het verschil.

Dus... wil jij werken op een uitdagende school met een enthousiast team (en de mooiste gymzaal van Nederland!)? Bel dan snel met Bo Hengeveld op 010-4817244 en kom gerust eens langs voor een rondleiding en een kop koffie/thee! Voor meer informatie zie www.kbselisabeth.nl en www.vakmanstad.nl

Wat bieden wij jou?

Natuurlijk volgen wij de CAO primair onderwijs, maar nog belangrijker:

 • Een warme en inspirerende leer-en werkomgeving;
 • een school waar wordt gewerkt aan professionaliteit en innovatie van en met het team;
 • een uitdagende en afwisselende baan: geen dag is hetzelfde!;
 • ruimte voor eigen inbreng en creativiteit;
 • leuke gezamenlijke activiteiten met collega’s van je school en de andere scholen van de RVKO;
 • Een aantrekkelijk promotiebeleid met goede doorgroeimogelijkheden.
 • bedrijfsfitness met fikse korting;
 • fietsplan;
 • aanvullende reiskostenvergoeding (bij >22,5 km woon-werk enkele reis).

Hoe ziet jouw profiel eruit?

 • Je bent (bijna_ in het bezit van een pabo diploma.
 • Je bent een betrokken en gemotiveerde collega.
 • Je geeft op eigentijdse wijze invulling aan de identiteit en visie van de Elisabethschool.
 • De missie en visie van de RVKO passen bij jou.
 • Samen met je collega's en directie zorg je voor een optimale onderwijskwaliteit.

Interesse

Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Bo Hengeveld of Charlotte Gret op 010-4817244.

Video

Gegevens Elisabethschool

Naam instelling:
Elisabethschool
Adres:
Carnissedreef 292
Postcode:
3084 NN
Plaats:
Rotterdam
Telefoonnummer:
010-4817244
Website:
https://www.kbselisabeth.nl
Provincie:
Zuid-Holland
Omschrijving:

Kinderen verdienen het omgezien te worden!
Zij hebben recht op onderwijs dat aansluit bijhun ontwikkeling en capaciteiten!

Op de Elisabethschool zijn wij trots op onze leerlingen en de leerlingen lerentrots op zichzelf te zijn. Ons pedagogisch en didactisch klimaat is zodanigingericht dat wij kinderen zelfvertrouwen bieden waardoor zij een positief,reëel zelfbeeld ontwikkelen. De leerlingen durven fouten te maken en daarvan teleren. Wanneer leerlingen in groep 8 onze school verlaten, hebben zij zichontwikkeld tot kinderen die kunnen plannen en samenwerken. Zij zijn in staatzelfstandig keuzes te kunnen en durven maken. Met deze vaardigheden kunnen zijde middelbare school met vertrouwen tegemoet te zien.

Op de Elisabethschool vragen wij ons steeds af wat de onderwijsbehoeften zijnvan onze leerlingen. Wij stellen hoge doelen om dát uit onze leerlingen tehalen wat ze in zich hebben. Door middel van handelingsgericht werken en denkenzijn wij in staat de opbrengsten te verhogen. We gebruiken opbrengstgegevens omte zien of de leerlingen de vooraf gestelde doelen behalen en gebruiken dezegegevens als input om doelen bij te stellen of te vernieuwen.

Daarnaast zijn wij sinds schooljaar 2015-2016 gestart met Leertijd Uitbreiding(zogeheten LTU). Dit zijn lessen die volledig geintegreerd zijn in hetlesprogramma van de Elisabethschool. De vakken aikido, koken, tuinieren,techniek, drama, leesbeleving en filosofie worden aangeboden door vakdocenten.Op deze manier wil de Elisabethschool bijdragen aan de brede ontwikkeling vanalle leerlingen!