Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Docent(en) theorie of techniek met mentortaken

Functietitel:
Docent(en) theorie of techniek met mentortaken
Online datum:
21-04-2022
Aanvang functie:
01-08-2022
Provincie:
Noord-Brabant
Plaats:
's-Hertogenbosch
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
3,0
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Omschrijving:

 

De Rijzert is een fantastische school voor praktijkonderwijs in ’s-Hertogenbosch.

Een prachtig gebouw met goede voorzieningen voor theorie- en praktijkvakken, veel leef- en werkruimte, een team met pedagogische kanjers en een doelgroep die het uiterste vraagt van iedereen en zeer dankbaar is voor persoonlijke aandacht en zorg.

Onze visie –“Vanuit mijn passie en talent geef ik sturing aan mijn leven” – proberen we steeds te realiseren door zowel leerlingen als werknemers permanent uit te dagen en hun grenzen te laten zoeken en ontdekken. 

Het is niet altijd gemakkelijk, het vraagt veel maar levert ook veel op. Het team van ruim 50 medewerkers werkt iedere dag keihard, samen, met elkaar. Het doel dat we onszelf daarbij stellen, is de maximale ontplooiing van de talenten van de jongens en meiden die onze school bezoeken! Zij verdienen het, hebben daar recht op.

Als dit je aanspreekt en je denkt: “Daar zou ik graag willen werken!”, reageer dan op de onderstaande vacature. We gaan graag met jou in gesprek.

 

Stichting Praktijkonderwijs ’s-Hertogenbosch

 

Het bestuur van bovengenoemde stichting is

in verband met collega's die een andere uitgaging aan gaan en besteding NPO subsidie

op zoek naar:

 

DOCENTEN M/V met mentortaken - WTF 0,6 tot 1,0

 

Algemene informatie:

Voor meer informatie over onze school verwijzen we graag naar onze website: www.rijzert.nl

Informatie en sollicitatie

Voor nadere informatie kan contact worden opgenomen met meneer K. Jacobs. Telefoon: 073-6217623.

Belangstellenden gelieve uiterlijk 22 mei hun sollicitatiebrief en CV te sturen naar:

vacature@rijzert.nl

 

Wat verwachten we van jou?

We verwachten dat je past binnen het pedagogisch sterke team en vooral het uiterste uit jezelf wilt en durft te halen om onze leerlingen te ondersteunen en te begeleiden bij hun persoonlijke ontwikkeling, zodat ze aan het einde van hun schoolloopbaan een duurzame plek weten te vinden op de arbeidsmarkt of in het vervolgonderwijs. Als mentor vervul je daarin, samen met je collega’s, een zeer cruciale rol. Je bent het aanspreekpunt voor leerlingen, vaak hun vertrouwenspersoon, en onderhoudt daarbij de essentiële contacten met de ouders en soms met externe instanties. Je bent een kei in lesgeven en bent in staat om te bepalen waar de leerlingen behoefte aan hebben.

Een passende onderwijsbevoegdheid is een voorwaarde voor benoeming. Ben je in het bezit van een Master SEN dan is dat een pré.

Voor versterking van onze sector techniek zijn we op zoek naar een docent voor 1.000 fte. Het is een pré als je affiniteit met ‘(nieuwe) techniek’ (zoals dronetechniek, 3D printer etc.)

Wat bieden we jou?

-        een zeer uitdagende functie

-        een inschaling conform de CAO VO op LB niveau

-        prima secundaire arbeidsomstandigheden

-        om je werk goed te kunnen doen een laptop en telefoon in bruikleen

-        en... een fijne plek om te werken!!

Gegevens De Rijzert School voor Praktijkonderwijs

Naam instelling:
De Rijzert School voor Praktijkonderwijs
Adres:
Hedikhuizerweg 3
Postcode:
5222 BC
Plaats:
’s-Hertogenbosch
Telefoonnummer:
073 – 62 17 623
Website:
https://www.rijzert.nl/
Provincie:
Noord-Brabant

NOG Topvacatures