Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Leerkracht groep 1

Bedrijf:
De Herenweg
Functietitel:
Leerkracht groep 1
Online datum:
17-10-2020
Plaats:
Wassenaar
Sector:
Basisonderwijs
FTE
0,2000
Dienstverband:
Tijdelijk
Omschrijving:
Basisschool De Herenweg bevindt zich middenin het mooie centrum van Wassenaar. De school is gehuisvest in een prachtig monumentaal pand uit de jaren ’20 met nog veel originele elementen. Doordat ons leerlingenaantal is gegroeid, is ons gebouw uitgebreid in het najaar van 2019. We geven met een enthousiast en betrokken team uitdagend onderwijs aan ongeveer 400 leerlingen. De ontwikkeling van onze leerlingen tot zelfstandige individuen staat centraal; zo werken we thematisch, via de alles-in-1 methode en krijgen onze leerlingen Engels vanaf groep één. Het tot bloei laten komen van elk kind; daar gaan we voor! Ons team bestaat uit 40 medewerkers waaronder twee IB-ers, onderwijsassistenten, de directiesecretaresse en conciërge. Het team bestaat uit mannen en vrouwen in verschillende leeftijdsgroepen. Ouders zijn zeer betrokken bij de Herenwegschool, daar zijn wij trots op!
PCOW (Protestant Christelijk Onderwijs Wassenaar) is een stichting waar ouders op een positieve manier bijdragen en meedenken. Wij zoeken voor de Herenwegschool in Wassenaar:
 
LEERKRACHT DIE GRAAG IN TEAMVERBAND WERKT AAN PROJECTONDERWIJS.

Wij zoeken zo spoedig mogelijk een leerkracht die op vrijdag les kan geven aan groep 1. Het betreft een tjdelijke aanstelling tot het einde van het schooljaar. In 2021 is eventueel uitbreiding van de aanstelling mogelijk.

Ben je in bezit van je onderwijsbevoegdheid en ben je vrijdag beschikbaar neem dan voor 27 oktober a.s. contact met ons op.
Je kunt contact opnemen met Bob van den Steenhoven, directeur, via 070-5114223 of info@herenwegschool.nl.
 
 

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG vind eeb cursus of training