Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Docent Engels 1e graads

Bedrijf:
Cornelius Haga Lyceum
Functietitel:
Docent Engels 1e graads
Online datum:
08-06-2021
Plaats:
Amsterdam
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
0,8
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Omschrijving:
Wij van het team van het Cornelius Haga Lyceum streven ernaar hoogwaardig voortgezet onderwijs op islamitische grondslag voor eenieder toegankelijk te maken. Dit onderwijs moet tot stand komen in een veilige, respectvolle en stimulerende leeromgeving waar leerlingen in hun kracht worden gezet en volop de kans krijgen hun talenten te ontplooien en zich optimaal te ontwikkelen. Docenten spelen een grote rol bij het vinden en ontwikkelen van de persoonlijke kwaliteiten van de leerlingen. Om een gevoel van eigenaarschap voor het eigen leerproces te stimuleren worden leerlingen door ons waar mogelijk uitgenodigd mee te denken bij de vormgeving van het onderwijs.
Het Cornelius Haga Lyceum is een groeiende school met een enthousiast en kwalitatief onderwijsteam. Het personeel is volledig bevoegd en een aanzienlijk deel van de docenten is eerstegraads of academisch opgeleid. Om deze kwaliteit te kunnen behouden en om de werkdruk zo laag mogelijk te houden zijn wij regelmatig op zoek naar nieuwe collega’s die ons team willen versterken. Ben jij geïnteresseerd in een werkomgeving waarin je jezelf kan ontplooien als docent? Bekijk dan hieronder onze actuele vacatures. Een open sollicitatie mag je sturen naar: info@hagalyceum.nl

Functie-eisen
We zoeken een enthousiaste docent die beschikt over de vereiste vakkennis, die in staat is om onze leerlingen een veilig leerklimaat te bieden waarin ze zich optimaal kunnen ontwikkelen en die samen met ons het eigentijdse onderwijs verder vorm wil geven.
 

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG Topvacatures