Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Afdelings/onderwijsassistent 0,6 fte

Bedrijf:
Calvijn Groene Hart
Functietitel:
Afdelings/onderwijsassistent 0,6 fte
Online datum:
15-06-2021
Aanvang functie:
01-08-2021
Plaats:
Barendrecht
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
0,6000
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Omschrijving:
Calvijn Groene Hart in Barendrecht zoekt per 1 augustus 2021 (of zo snel mogelijk daarna) een inspirerende collega met hart voor leerlingen en onderwijs voor de functie:

Afdelings/onderwijsassistent
0,6 fte

 
Wie zijn wij?

Calvijn Groene Hart is een ambitieuze en veelzijdige school voor vwo, havo en mavo, met tweetalig onderwijs op alle niveaus, waar leerlingen en medewerkers hun grenzen verleggen. Het onderwijs speelt in op de verschillende talenten en vaardigheden van onze leerlingen. De school is gehuisvest in een modern gebouw op de onderwijscampus van Barendrecht en telt ongeveer 1.500 leerlingen.

Calvijn Groene Hart is onderdeel van de scholengroep CVO-Zuid, met scholen in Rotterdam-Zuid, Barendrecht en Ridderkerk. De scholengroep valt onder het bestuur van CVO Rotterdam.

We zijn een school met een open christelijke identiteit, die inclusief onderwijs biedt. Dat betekent dat christelijke waarden het uitgangspunt zijn voor ons onderwijs en voor de manier waarop we met elkaar omgaan, maar dat onze school toegankelijk is voor mensen van elk geloof en van elke afkomst.

Het motto van Groene Hart is ‘Verleg je grenzen’. We willen onze leerlingen en medewerkers helpen zich te ontwikkelen op allerlei gebieden, zodat ze daadwerkelijk hun grenzen weten te verleggen, zich te ontwikkelen als persoon en als (wereld)burger.
De kernwaarden van de school zijn vertrouwen, begeleiding, mogelijkheden, flexibiliteit en weerbaarheid. Om je verder te ontwikkelen moet je je grenzen verleggen. Daarnaast moet je je kwaliteiten en talenten ontdekken. Dat kan op heel veel manieren, en dat vraagt daarom om een organisatie die flexibiliteit biedt. We vinden het belangrijk dat onze leerlingen en personeelsleden zich realiseren dat ze deel van een groter geheel zijn. Daarnaast besteden we, vanuit onze christelijke visie, veel aandacht aan liefdevol met elkaar omgaan. We hebben daarom in ons schoolplan gekozen voor een ontwikkeling richting onderwijs dat verdeeld wordt in een gemeenschappelijk basisprogramma, met daarnaast een meer individueel vormgegeven aanvulling op het lesprogramma.  

De functie

De afdelings/onderwijsassistent ondersteunt de afdelingsleider(s) bij de taken binnen de afdeling. Deze ondersteuning bestaat onder meer uit ondersteuning bij het verzuimbeleid, praktische zaken met betrekking tot activiteiten, regelen van inhaaltoetsen, ondersteuning bij de organisatie van de toetsweek en de opvang van leerlingen. Daarnaast ondersteunt de assistent bij opvang van bepaalde toetsen en lessen en andere zaken die zich in de afdeling voordoen.
 

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature