NOG Vacature Docent Nederlands

Functietitel:
Docent Nederlands
Online datum:
25-05-2023
Provincie:
Flevoland
Plaats:
Emmeloord
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
0,8 - 1,0
Soort vacature:
Fulltime
Salarisschaal:
max - € 4.615,-
Omschrijving:

Wat je gaat doen

Je begeleidt jouw leerlingen bij het aanleren van kennis en vaardigheden, zowel in je vakgebied als op het gebied van persoonlijke groei. Je stimuleert hen om hun talenten te ontdekken en te ontwikkelen. Jij kunt omgaan met en inspelen op verschillen tussen leerlingen. Je hebt aandacht voor het groepsproces en voor de individuele leerling. Met jouw enthousiasme en creativiteit zorg je voor een uitdagende leeromgeving waarin leerlingen worden gestimuleerd om het beste uit zichzelf te halen.

Wat je verder gaat doen:

 • Je onderhoudt contacten met ouders/verzorgers.
 • Je draagt samen met je collega's bij aan het verbeteren van de kwaliteit van het onderwijs binnen Aeres VMBO.
 • Je volgt de trends en ontwikkelingen in je vakgebied en past deze toe in je werk.

 

Wij vragen

 • Je bent in het bezit van een tweedegraads bevoegdheid of bent bereid deze te halen.
 • Je hebt affiniteit met en interesse in werken met vmbo-leerlingen in het groene domein.
 • Je bent enthousiast, deskundig, inspirerend, communicatief, ondernemend en werkt graag samen.
 • Je weet leerlingen te motiveren, hebt natuurlijk overwicht en bent flexibel ingesteld.
 • Je bent in staat om vakoverstijgend te denken en te werken.
 • Je wilt je blijven ontwikkelen op pedagogisch, didactisch en persoonlijk gebied.
 • Je hebt ervaring als mentor of wilt deze ontwikkelen.

Wij bieden

 • Een dynamische baan bij een groene kennisinstelling waar onderwijs, onderzoek en ondernemen samenkomen. Aeres is de enige groene kennisinstelling in Nederland die onderwijs, praktijkgericht onderzoek en commerciële kennisintensieve dienstverlening aanbiedt op alle niveaus.
 • Een fijne werkomgeving in een enthousiast team met oog voor de leerlingen en elkaar.
 • Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een marktconform salaris. Je wordt ingeschaald in schaal LB mbo met een maximum van € 4.615,-.
 • Een werkplek van wereldklasse. Aeres draagt dit jaar Nederlands grootste onafhankelijke keurmerk voor goed werkgeverschap: World-class Workplace. Volledig gebaseerd op en verkregen door de mening van onze medewerkers. Het is dus een keurmerk dat we dragen met trots!

 

Waar je gaat werken

Aeres VMBO Emmeloord is een vmbo-groenschool met een christelijke identiteit. Met een diploma van onze school kunnen leerlingen volop goede vervolgopleidingen kiezen. Leerlingen vinden onze school persoonlijk en veilig. Individuele aandacht en begeleiding spelen dan ook een belangrijke rol.

 

Interesse?

Wil je meer weten over deze functie? Bel dan Matthijs van Gaalen, teamleider vmbo, via 088-0205100.

Ben je ervan overtuigd dat wij op zoek zijn naar jou? Solliciteer dan vóór 12 juni a.s. t.a.v. Anne Dijk, locatiedirecteur. De functie gaat (in overleg) in per 1 augustus 2023. De sollicitatiegesprekken vinden plaats in de week van 12 juni.

Voor het invullen van deze functie werken wij samen met Aeres Agree, onze partner in werving & selectie. Hierdoor is het mogelijk dat Aeres Agree een deel van het wervingsproces overneemt.

 

 

Gegevens Aeres VMBO

Naam instelling:
Aeres VMBO
Adres:
Bovenbuurtweg 27
Postcode:
6717
Plaats:
Ede
Telefoonnummer:
088 - 020 7000
Website:
https://www.aeresvmbo.nl/
Provincie:
Gelderland
Omschrijving:

Aeres VMBO is sinds augustus 2017 de nieuwe naam van Groenhorst. Er zijn acht vmbo-locaties verspreid over Midden-Nederland: Almere, Bilthoven, Ede, Emmeloord, Maartensdijk, Lelystad, Nijkerk en Velp. Daarnaast is er één locatie voor praktijkonderwijs in Emmeloord. In totaal telt Aeres VMBO 3.600 leerlingen (peildatum 1 oktober 2016). Aeres VMBO is onderdeel van Aeres, een krachtige en veelzijdige kennisinstelling waar (interne) samenwerking en (onderwijs)ontwikkeling hoog op de agenda staan. Bij Aeres werken vmbo, mbo, hbo en praktijkcentra al 10 jaar samen aan het leren van (jonge) mensen en hun ontwikkeling en de waarde van een duurzame en gezonde wereld. 

 

Het is onze missie om betekenisvol onderwijs te verzorgen binnen de groene beroepskolom in al zijn diversiteit en het aangaan van duurzame contacten met alle betrokkenen. In het schoolplan 2015-2019 zijn drie ambities geformuleerd.