Onderwijsminister Wiersma kan meer signalen over wangedrag niet uitsluiten
12 mei 2023 om 10:51
< 1 min lezen

Onderwijsminister Wiersma kan meer signalen over wangedrag niet uitsluiten

“Ik weet natuurlijk niet wat ik niet weet”, zegt Wiersma over mogelijke meldingen in de toekomst. Wel zegt hij dat zijn “deur openstaat” voor mensen of organisaties waar hij in het verleden mee heeft gewerkt. Wiersma was eerder onder meer staatssecretaris van Sociale Zaken en voorzitter van FNV Jong. Op Instagram schreef hij zich weer te zullen melden, mochten er meer meldingen komen.

Spijt 

De minister en VVD’er zegt dat hij “onzeker” werd over de vraag of ook VVD-medewerkers zich onprettig bij hem voelden. Toen inderdaad bleek dat hij ook tegen medewerkers “een hork” is geweest, vond Wiersma dat “heel pijnlijk en naar voor die mensen”. Hij heeft daar spijt van, zei hij voor aanvang van de ministerraad.

Open voor gesprekken 

Wiersma zegt open te staan voor gesprekken, maar reageert niet direct positief op de vraag of er onafhankelijk onderzoek moet komen. “Het belangrijkste, vind ik, is dat mijn deur openstaat en dat ik altijd bereid ben tot die gesprekken. Als er signalen zijn, dan kan ik daar van leren.”

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Gratis zelfverdedigingscursus voor fietsende vrouwen

    Gisteren om 13:38
    • Cursussen

    Laatste seizoen Oogappels in première tijdens Nederlands Film Festival

    Gisteren om 13:20

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht