29 december 2014 om 12:43
< 1 min lezen

UvA viert 383e Dies Natalis op 8 januari 2015

De Universiteit van Amsterdam (UvA) viert op 8 januari 2015 haar 383-jarig bestaan. Medewerkers en andere belangstellenden zijn van harte uitgenodigd om bij deze Diesviering aanwezig te zijn.

Tijdens de viering zal Prof. dr. Sjoerd Repping, hoogleraar Humane voortplantingsbiologie aan de Faculteit der Geneeskundige, de diesrede uitspreken. Ook worden twee eredoctoraten toegekend en wordt de dag afgesloten met de bekendmaking wie is uitgeroepen tot de UvA Docent van het Jaar 2014. 
 
Het programma begint om 15,00 in de Aula van de universiteit en duurt tot 17,00 uur. Daarna is er de mogelijkheid om de eredoctores en de UvA Docent van het Jaar te feliciteren tijdens de receptie in de hal van het Maagdenhuis. Aanmelden kan hier
 
© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van onderwijsagenda
    • Onderwijsagenda

    Marjolein Moorman over de Amsterdamse aanpak: ‘We moeten van elkaar leren wat werkt’

    25 oktober 2022 om 12:12
    • Onderwijsagenda

    8 november Online-voorlichting opleiding intern onderwijsadviseur

    14 oktober 2022 om 13:08

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht