1 augustus 2012 om 10:21
< 1 min lezen

Agenda PS 24/7 voor leerlingen met planningsproblemen

OEGSTGEEST - De speciale agenda PS 24/7 is weer verschenen. Deze agenda op A4-formaat komt goed van pas voor leerlingen in het voortgezet onderwijs die het lastig vinden om hun huiswerk en privéactiviteiten te plannen. Dat meldt de website van Centrum Autisme.

De PS 24/7-agenda is bedacht door Caroline Doesburger, die de Cliëntenraad van Centrum Autisme Rivierduinen ondersteunt. Ze ontdekte dat andere agenda’s leerlingen met planningsproblemen, zoals scholieren met ADHD of autisme, te weinig ondersteuning bieden.

Deze handige agenda biedt een volledig weekoverzicht. Elke dag bestaat uit drie verschillende blokken: een blok Today’s tests & tasks, een blok Today’s must do’s en een blok Today’s planning starts @ … hrs. Door in één oogopslag te zien wat op een dag af moet zijn, wat gedaan moet worden en hoe het gepland wordt, ervaren leerlingen meer overzicht.

De agenda is via internet te bestellen.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van speciaal onderwijs
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Speciaal Onderwijs

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Speciaal Onderwijs

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

10 Feb
Vakbeurs IPON 2026
  • Utrecht
10 Feb
Open huis – Stip VSO Utrecht
  • Utrecht
13 Feb
Open dag Helen Parkhurst
  • Flevoland
04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht