22 januari 2013 om 07:57
< 1 min lezen

Hartstichting op Nederlandse Onderwijstentoonstelling

UTRECHT – Vandaag start in de Jaarbeurs in Utrecht de Nederlandse Onderwijstentoonstelling (NOT). Deze tweejaarlijkse onderwijsbeurs duurt tot en met zaterdag. Docenten, managers en coördinatoren van middelbare scholen kunnen bij de stand van de Hartstichting een reanimatiedemonstratie bijwonen. Dat meldt Medicalfacts.nl.

Verder kunnen deze onderwijsprofessionals uit het voortgezet onderwijs zelf oefenen met een reanimatiepop. Daarnaast kunnen ze bijvoorbeeld meer informatie krijgen over hoe zij reanimatieonderwijs kunnen inzetten op hun eigen school.

Met een lespakket voor leerlingen vanaf 14 jaar wil de Hartstichting middelbare scholen de komende jaren stimuleren om leerlingen reanimatielessen op school te laten volgen. Deelname aan het lesprogramma levert hen een certificaat op dat toegang biedt tot opfriscursussen.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Vier middelbare scholen mogen zich in 2026 een Technasium noemen

    Vandaag om 12:55
    • Voortgezet Onderwijs

    Scholieren die tijdens coronacrisis hulp kregen, kwamen later vaker in de problemen

    Gisteren om 09:08

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant