12 augustus 2013 om 10:13
< 1 min lezen

Modeshow studenten ROC Mondriaan

DEN HAAG - Het is een traditie op ROC Mondriaan: elk jaar organiseren modestudenten van de School voor Mode van deze Haagse onderwijsinstelling de Mondriaan Fashionshow. Vlak voor de zomervakantie werd de catwalk opnieuw beklommen. Daarover bericht de website van ROC Mondriaan.

De modeshow werd gehouden in de hightechomgeving van de autowerkplaats van de School voor Autotechniek en Mobiliteit van ROC Mondriaan. Maar liefst 250 mbo-studenten uit alle studiejaren hulden zich tijdens de modeshow in zelfgemaakte modecreaties.

Ook bood de modeshow jonge, creatieve en enthousiaste ontwerpers de mogelijkheid om hun creativiteit, materialen, professionaliteit, inzet en talent aan het publiek te tonen.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Scholen Heemskerk en Beverwijk maandag allemaal weer open

    12 september 2025 om 15:05
    • MBO

    Kwart van de jongeren één keer per maand online buitengesloten

    12 september 2025 om 09:35

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht