Mbo'ers laten zichzelf zien tijdens grootste beroepenevenement van Nederland
21 maart 2025 om 10:51
< 1 min lezen

Mbo’ers laten zichzelf zien tijdens grootste beroepenevenement van Nederland

Naast de wedstrijden kunnen jongeren kennis maken met verschillende beroepen. Ze kunnen in een hoogwerker staan, een vliegtuig besturen in een simulator en een podcast inspreken in een studio.

‘Zonder het mbo draait Nederland niet’ 

Wethouder mbo Sofyan Mbarki vindt mbo-opleidingen zeer belangrijk voor de economie van Nederland. “Zonder het mbo draait Nederland niet.” Minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap Eppo Bruins en staatssecretaris Mariëlle Paul liepen ook rond in de RAI.

Deelname is een mooie ervaring 

Vrijdag 21 maart worden de winnaars bekendgemaakt. Eerstejaarsstudent Zairon ziet zijn deelname als een goede ervaring en probeert zijn best te doen, maar winnen is altijd het doel geweest.

Door: Nationale Onderwijsgids /Femke van Arendonk 

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Landelijk Platform Studentenhuisvesting uitgebreid met MBO Raad, JOBmbo en Vereniging Hogescholen

    Vandaag om 10:42
    • MBO

    Prestatiedruk door school of studie heeft gevolgen voor lichamelijke en geestelijke gezondheid jongeren

    Vandaag om 08:24

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht