15 mei 2013 om 16:24
< 1 min lezen

Zes leerlingen gewond na ongeluk op defensieterrein

ARNHEM (Novum) - Zes leerlingen zijn woensdag gewond geraakt toen ze tijdens een oefening op een terrein van defensie in Arnhem van een vier meter hoge balustrade vielen. Ze liepen hoofd- en nekverwondingen op, zegt een woordvoerder van de marechaussee.

Het interne bijstandsteam van de gevangenis in Zutphen oefende op het terrein aan de Koningsweg met leerlingen van een ROC. Die leerlingen deden mee in het kader van hun opleiding in de beveiliging, zegt een woordvoerder van het ministerie van Veiligheid en Justitie.

De leerlingen waren in de oefening acteurs. Zo speelden ze bijvoorbeeld opstandige gedetineerden. Het interne bijstandsteam wordt ingezet bij calamiteiten in de gevangenis.

Even na het middaguur kwamen de leerlingen ten val. Volgens Omroep Gelderland doordat een reling afbrak.

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Demissionair onderwijsminister Moes noemt verplichte stagevergoeding een ‘optie’

    Vandaag om 09:23
    • MBO

    Firda start opleiding voor mbo’ers die willen vliegen als een drone piloot

    31 oktober 2025 om 16:15

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant