28 maart 2014 om 11:35
< 1 min lezen

VeVa-studenten op reis naar Bosnië

LEEUWARDEN - Een groep van 55 studenten van de opleiding Veiligheid en Vakmanschap (VeVa) van ROC Friese Poort vertrekt komende zondag naar Bosnië. Ze zullen een kleine week in dat land verblijven. Daarover bericht de website van ROC Friese Poort.

Het reisprogramma is tot stand gekomen door een samenwerking met Warchild en project Falcon, een stichting voor en door veteranen die reizen naar het gebied organiseert. VeVa is een defensie-instroomopleiding.

Het programma omvat onder andere een bezoek aan de voormalige compound van Dutchbat in Srebrenica en de begraafplaats daar. Ook verlenen de studenten en hun begeleiders twee dagen humanitaire hulp in de omgeving, waarna de groep ook nog twee dagen in het door de oorlog getekende Sarajevo zal doorbrengen.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Samenwerking om studiesucces Caribische studenten te vergroten is verlengd tot eind 2028

    Gisteren om 14:16
    • MBO

    Gilde Opleidingen werkt samen met de gemeente Venray aan beter onderwijs

    Gisteren om 13:02

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant