15 december 2015 om 13:10
< 1 min lezen

Studenten verdedigen verbeterplan ROC Leiden in brief aan Bussemaker

Studenten van het ROC Leiden hebben minister Bussemaker van Onderwijs in een brief gevraagd het bestuur en de verbeterplannen van de onderwijsinstelling te steunen. De studenten zeggen zelf al veel verbetering te merken. Zo sluiten lesuren beter op elkaar aan en is er meer rust in de gebouwen omdat de pauzes en lessen nu tegelijk starten. De studenten hopen dat ook de ophef rond de opleiding snel afneemt. Ze hebben behoefte aan “rust, reinheid en regelmaat”, aldus de studentenraad in de brief. Dit melden Sleutelstad.nl en Leidsch Dagblad.

“Wij willen ons de komende jaren kunnen focussen op op onze opleiding, onze stage en daarmee op onze loopbaan”, staat er in de brief. Ook spreekt de raad namens de studenten haar vertrouwen uit in de nieuwe directeur Ricardo Winter en de docenten.

De studenten zijn trots op het ROC Leiden en zijn dan ook blij dat diverse Kamerleden zelf een bezoek hebben gebracht aan de mbo-school. Vorige week bezochten Jasper van Dijk (SP) en Anne-Wil Lucas (VVD) de school. Lucas zal binnenkort een gastcollege verzorgen op de school, evenals Paul van Meenen van D66. De studentenraad hoopt dat meer Kamerleden dit willen doen. Vandaag spreekt de Tweede Kamer over de toekomst van het Leidse ROC.

© Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Bezuinigingen onderwijs van de baan, coalitie wil juist 1,5 miljard euro investeren

    30 januari 2026 om 13:32
    • MBO

    Techniekstudenten Firda werken samen met ‘nieuwe collega’ Cody

    30 januari 2026 om 09:44

Aankomende evenementen

05 Feb
Informatie groep 8 leerlingen MOTION Beweeg College
  • Zuid-Holland
10 Feb
Vakbeurs IPON 2026
  • Utrecht
10 Feb
Open huis – Stip VSO Utrecht
  • Utrecht