20 juni 2014 om 11:00
< 1 min lezen

Studenten ROC Mondriaan organiseren Jong Ondernemendag

Tweedejaars studenten van de School voor Commerciële Economie van ROC Mondriaan presenteren hun eigen bedrijf tijdens de 'Jong Ondernemendag' op 27 juni in het Korzo Theater in Den Haag. Tijdens een korte pitch aan vier ondernemers laten ze zien waar hun (tijdelijke) bedrijf voor staat. De vier ondernemers doen een beoordeling. Met een knallende openings-act gaat de dag om 10.30 uur van start. Dit meldt het ROC Mondriaan. 

ROC Mondriaan helpt studenten het bedrijfsleven ontdekken tijdens het project Jong Ondernemen. Tijdens dit project zetten tweedejaars marketing studenten een door henzelf bedacht product of dienst in de markt en gedurende een half jaar verkopen ze dit product of deze dienst aan bedrijven en consumenten. 
 
Door studenten voor studenten
De Jong Ondernemen Dag is georganiseerd door studenten van de School voor Commerciële Economie. De studenten van de uitstroomrichting communicatie, evenementen maken hierdoor kennis met het organiseren van evenementen.
 
© Nationale Onderwijsgids      

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Mbo-vacatures staan open, maar het aantal hoogopgeleiden neemt steeds meer toe

    Gisteren om 12:53
    • MBO

    Onderwijsinspectie wil betere scholing voor zij-instromers binnen het mbo

    18 september 2025 om 11:29

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht