ROC Twente verliest student bij bedrijfsongeval in Tubbergen
15 mei 2024 om 16:58
< 1 min lezen

ROC Twente verliest student bij bedrijfsongeval in Tubbergen

Een 16-jarige student van ROC Twente is dinsdagmiddag 14 mei om het leven gekomen bij een ongeval in Tubbergen. De jongen was bezig met zijn stage en werd tijdens werkzaamheden in de kruipruimte geëlektrocuteerd. Dat gebeurde bij een hotel-restaurant. ROC Twente en de Arbeidsinspectie bevestigingen dit naar aanleiding van een bericht bij RTV Oost. Dat meldt De Telegraaf.  

Volgens een woordvoerder van ROC Twente deed de jongen de opleiding Technicus Engineering. Al zijn klasgenoten zijn op dit moment ook met hun stage bezig. Ze kunnen hun medestudent herdenken in een speciaal voor hen ingerichte stilteruimte op de school.

Bijeenkomst voor docenten en studenten 

Docenten, studenten en eventueel ouders kunnen woensdag 15 mei terecht op de school om te praten. Hiervoor wordt een bijeenkomst georganiseerd. De Arbeidsinspectie doet nog onderzoek naar hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren.

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk 

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Campagne Lessen voor het Leven laat met klassenfoto de gezichten achter zelfdoding zien

    Vandaag om 13:37
    • MBO

    OESO kritisch over het gebruik van AI binnen het onderwijs

    Vandaag om 12:12

Aankomende evenementen

19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland
21 Jan
Themabijeenkomst ‘Houdingen ten opzichte van DEI-initiatieven: Huidige trends en toekomstige richtingen’
  • Utrecht