7 november 2012 om 14:12
< 1 min lezen

ROC Leiden en Fitland samen in LEVEL

LEIDEN - ROC Leiden en Fitland staat een samenwerking te wachten. Halverwege augustus zullen beide organisaties het aan het Centraal Station van Leiden gelegen gebouw LEVEL betrekken.

De locatie Centraal Station (CS) zal vanaf schooljaar 2013-2014 onderdak bieden aan studenten van de opleidingen Horeca, Bakkerij, Toerisme, Facilitaire Dienstverlening, Welzijn, Zorg, Sport & Bewegen, Orde & Veiligheid en VAVO.

Fitland zal dan haar deuren openen met een city-spa/wellnesscenter, een hotel met 120 kamers en diverse horecaconcepten. Voor Fitland wordt dit haar 24ste vestiging in Nederland.

Jeroen Knigge (collegevoorzitter ROC Leiden): “Deze unieke samenwerking draagt bij om een echt Community College te vormen. Grenzen tussen school en omgeving vervagen. Zo bieden wij gezamenlijk een inspirerende omgeving voor onze studenten, medewerkers en bezoekers van de stad Leiden.”

Via Nieuwsbank.nl

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Verus en de Vereniging van Algemeen Bijzondere Scholen gaan vanaf januari samen verder

    Gisteren om 13:02
    • MBO

    Hoe maak je als docent LHBTIQA+ bespreekbaar in de klas?

    Gisteren om 10:00

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant