15 oktober 2012 om 09:31
< 1 min lezen

Ondernemersdagen 2012 in Den Haag

DEN HAAG - Meer dan zevenhonderd vmbo-leerlingen en mbo- en hbo-studenten brengen donderdag en vrijdag een bezoek aan de Ondernemersdagen 2012 in Den Haag. Doel van dit evenement is om hun ondernemerszin te stimuleren en te prikkelen. Dat meldt de website van ROC Mondriaan.

De Ondernemersdagen 2012 worden georganiseerd door ROC Mondriaan, de Haagse Hogeschool, het Mondriaan Expertisecentrum Ondernemerschap, vmbo-scholen en bedrijven. De gemeente Den Haag ondersteunt het evenement.

Tijdens de Ondernemersdagen 2012 worden de deelnemers middels een gericht programma aangemoedigd om hun gedachten en dromen over ondernemend zijn en ondernemerschap te verwezenlijken.

De Ondernemersdagen vinden plaats aan de Binck 36 in Den Haag (beide dagen van 09.00 tot 16.00 uur). Vrijdag neemt onderwijswethouder Ingrid van Engelshoven om 13.30 uur een kijkje op de Ondernemersdagen 2012.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Docent laat zijn eigen leerlingen een nieuwe tatoeage voor hem ontwerpen

    Vandaag om 10:14
    • MBO

    Mbo’ers uit Amsterdam mogen nu ook met korting sporten bij het Universitair Sport Centrum

    Gisteren om 13:25

Aankomende evenementen

09 Dec
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht
09 Dec
Open dagen
  • Zuid-Holland
10 Dec
Proefstuderen faculteit Managementwetenschappen
  • Landelijk