24 januari 2013 om 09:48
< 1 min lezen

Modestudent MBO College Hilversum winnaar City Battle

HILVERSUM - De City Battle is gewonnen door Kaho To. De 20-jarige student van de opleiding Maatkleding/Couture van MBO College Hilversum heeft de spannende MAFB en Modefabriek City Battle Finale gewonnen. Dat meldt de website van ROC van Amsterdam.

To was één van de zeven finalisten. De grote eindfinale ging tussen de winnaars van City Battle Den Haag, City Battle Rotterdam en City Battle Amsterdam.

Alle juryleden, onder wie stylist Maik de Boer en Steven Dahlberg (chef mode van JFK Magazine), stemden op To.

De City Battle gaat over marketing en ondernemerschap in de modewereld. Deze wedstrijd bestaat uit een masterclass, een catwalkshow en een expositie in een ‘pop up store’.

Voor zijn overwinning ontvangt To 4.000 euro van Premsela, Nederlands Instituut voor Design en Mode. Bovendien krijgt hij een uitnodiging voor de expositie ‘The Fashion World’ van Jean-Paul Gaultier. Deze expositie vindt op 9 februari plaats in de Kunsthal in Rotterdam.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Kerstvakantie van start! Scholen in heel Nederland twee weken dicht 

    Vandaag om 15:15
    • MBO

    Lerarentekort daalt wel, maar vooral in de Randstad is er nog een groot probleem

    Vandaag om 12:28

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant