27 februari 2013 om 09:39
< 1 min lezen

Mbo-studenten leren senioren computeren

AMERSFOORT - Senioren die de wondere wereld van de computer en internet willen verkennen, kunnen vanaf 18 maart in Wooncentrum De Liendert en Wooncentrum De Eemgaarde in Amersfoort deelnemen aan de cursus 'Samen Online'. Aan deze cursus van stichting Ravelijn verlenen zes ICT-studenten van ROC Midden Nederland hun medewerking. Dat meldt Destadamersfoort.nl.

De cursus ‘Samen Online’ duurt zeven weken. Elke week ontdekken de cursisten twee ochtenden meer van de computer en het wereldwijde web.

Senioren nemen deel aan deze cursus omdat zij willen leren computeren, jongeren ontwikkelen nieuwe vaardigheden en leren zich inleven in een wereld die niet de hunne is. Dankzij ‘Samen Online’ hebben jong en oud intensief contact en leren zij elkaar kennen.

Vooraf aanmelden is vereist.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    KVK Ondernemersdagen voor scholieren en studenten met een idee

    Vandaag om 15:39
    • MBO

    Jongeren kijken weinig naar baankansen bij het maken van hun studiekeuze

    Vandaag om 14:02

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland