16 november 2012 om 10:39
< 1 min lezen

Leerlingen bezoeken ziekenhuizen Apeldoorn en Zutphen

APELDOORN/ZUTPHEN - Gelre ziekenhuizen organiseert op de locaties Apeldoorn en Zutphen op 29 november een informatiemarkt en diverse activiteiten voor leerlingen van het voortgezet onderwijs en beroepsonderwijs, zo meldt het ziekenhuis.

Tijdens deze ‘Doedag’ maken de leerlingen kennis met het ziekenhuis en ervaren ze welk werk het beste bij hun interesses past. Ook worden ze geïnformeerd over de te volgen opleidingen in de zorg.

Activiteiten zijn onder andere het hechten in een nagebootste operatiekamer, het bedienen van een tillift en bloeddruk meten. Ook kunnen leerlingen ervaren hoe oudere mensen zich bewegen en laten laboranten zien hoe bloedonderzoek en weefselonderzoek wordt verricht.

Op de informatiemarkt zijn medewerkers van verschillende afdelingen aanwezig om over hun werk te vertellen.

© Nationale Onderwijsgids / Martijn Keitz

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Wil je je vmbo- en mbo-diploma in zes jaar halen? Dat kan bij deze school

    24 oktober 2025 om 13:24
    • MBO

    Verkiezingsprogramma’s 2025: wat de partijen voor het onderwijs willen betekenen

    24 oktober 2025 om 10:00

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland