18 februari 2014 om 08:26
< 1 min lezen

Haagse mbo’ers in Engelse voetbalstadions

DEN HAAG - Wat is het verschil tussen de Nederlandse voetbalcultuur en de Engelse voetbalcultuur? Mbo'ers van ROC Mondriaan hebben het in Engeland aan den lijve ondervonden. Daarover bericht de website van ROC Mondriaan.

In Sunderland bezochten zij een van de grootste voetbalstadions van Engeland. Ze kregen er een rondleiding en aanschouwden een training van twee Engelse trainers. De studenten hebben die training vervolgens samen met hun docenten besproken. Het laatste halfuur van de training werden de Engelse spelers door de docenten getraind op de manier waarop dat in Nederland gaat.

Ook bezocht de groep van ROC Mondriaan het voetbalpark van Newcastle United, waar ze toevallig international Luuk de Jong tegenkwamen.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Onderwijsinspectie wil betere scholing voor zij-instromers binnen het mbo

    Gisteren om 11:29
    • MBO

    Week van de Studiekeuze helpt jongeren en hun ouders tijdens een belangrijk proces

    Gisteren om 11:24

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht