21 juni 2012 om 10:58
< 1 min lezen

EnerCities bekroond met Sustainable Energy Europe Award 2012

NIJMEGEN - De Sustainable Energy Europe Award 2012 is toegekend aan de online game EnerCities. Deze game is door partners uit zes landen in Europa ontwikkeld onder leiding van ROC Nijmegen. Daarover bericht de website van ROC Nijmegen.

Het was niet de eerste prijs die EnerCities ontving. Eerder al werd dit leerzame spel bekroond met de E-Learning Award 2010 en de prijs voor de beste Online Game 2010.

De grote kracht van EnerCities is dat deze game jongeren wijst op hoe noodzakelijk energiebesparing en duurzame energie zijn. Uit onderzoek van Universiteit Twente blijkt dat het spelen van EnerCities een positieve invloed heeft op de attitude van jongeren tegenover deze onderwerpen.

EnerCities wordt op diverse Nederlandse vmbo- en mbo-scholen en Europese scholen gebruikt in het onderwijs.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van mbo
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • MBO

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • MBO

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland