10 oktober 2019 om 17:26
< 1 min lezen

Die ene student: Shirley | Alfa-college

Shirley had een muur om haar heen, omdat ze sinds de basisschool al werd gepest. de enige die ze vertrouwde was docent chawwah, die stukje bij beetje de echte shirley naar boven wist te halen. 

In Die ene student vertellen docenten van het Alfa-college over studenten die hen zijn bijgebleven, hen hebben geraakt of hun kijk op het vak hebben veranderd. Dit keer docent Helpende Zorg en Welzijn Chawwah Groothuis (47) over student Shirley (toen 16).
 
,,Op de basisschool had ze het al niet makkelijk. Shirley zat bij mijn middelste zoon in de klas, ik kende haar al. En ik wist daarom dat ze vanaf groep 1 al gepest werd. Ik was dan ook niet verbaasd om te zien hoe ze bij ons binnenkwam op de opleiding: verlegen, kattig en met een flinke muur om haar heen.”
 
Lees verder

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Ouderenzorginstellingen Utrecht gaan ongeschoold zorgpersoneel trainen

    Vandaag om 10:01
    • MBO

    Mbo‑medewerkers krijgen jaarlijks 500 euro voor scholing

    Vandaag om 09:16

Aankomende evenementen

19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland
21 Jan
Themabijeenkomst ‘Houdingen ten opzichte van DEI-initiatieven: Huidige trends en toekomstige richtingen’
  • Utrecht