9 augustus 2012 om 06:29
< 1 min lezen

Letterenlezing: schrijfster Anna Enquist vertelt

GRONINGEN - Op 4 september opent de Faculteit der Letteren van de Rijksuniversiteit Groningen (RUG) het academisch jaar met de Letterenlezing. Deze keer verzorgt schrijfster Anna Enquist deze lezing. Dat meldt de website van de RUG.

Iedereen die aanwezig wil zijn bij de Letterenlezing ‘Levens lezen. Het levensverhaal in psychotherapie en literatuur’, is welkom in de Aula van het Academiegebouw. De lezing start om 16.00 uur.

Al ruim twintig jaar opent de Faculteit der Letteren haar academisch jaar met de Letterenlezing. Daarin geeft een bekende Nederlander zijn mening over het maatschappelijk belang van de letteren (talen, kunst, literatuur, media, (kunst)geschiedenis, archeologie en communicatie). Eerdere sprekers waren onder anderen Femke Halsema, Hans Goedkoop, Ronald Giphart, Jan Blokker, Elsbeth Etty, Marcel Möring en Henk van Os.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    Politie: melding vuurwapen Universiteit Utrecht afkomstig van één persoon

    Vandaag om 15:11
    • Universiteit

    Studenten USC gebruikten rookmachine, maar brandweer wist van niets

    Gisteren om 11:38

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland