Leraar tijdelijk weggestuurd na grensoverschrijdend gedrag
28 november 2024 om 09:56
< 1 min lezen

Leraar tijdelijk weggestuurd na grensoverschrijdend gedrag

Vorige week gebeurde het incident, maar wat precies staat niet in de brief geschreven. Wel dat een leerling te maken heeft gehad met grensoverschrijdend gedrag door een leraar. Een school moet een veilige omgeving zijn, daarom zijn we een onderzoek gestart, zo is te lezen in de brief.

Tijdelijk niet aan het werk 

De leerkracht in functie is tijdelijk niet aan het werk en een vervanger voor de groep wordt nog gezocht. In ieder geval zo lang het onderzoek naar het incident bezig is. Directeur Jette Oonk van de basisschool laat in de brief weten de ouders te informeren zodra er meer informatie bekend is.

Inloopmiddag voor ouders 

Een juf staat 29 november voor de klas en op 28 november is er tussen drie en vijf uur ‘s middags een inloopmiddag. Ouders kunnen dan op school terecht met al hun vragen.

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Basisonderwijs

    Honderden kinderen straks misschien zonder ontbijt of lunch op school door chauffeurstekort

    Vandaag om 12:26
    • Basisonderwijs

    DUO publiceert definitieve bekostigingsbeschikkingen voor 2025

    Gisteren om 14:41

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht