16 oktober 2012 om 06:06
< 1 min lezen

Leerlingen leren meer over innovatieve verwarmingsketel

 

APELDOORN - Woensdag ging een gezelschap van in totaal bijna twintig vmbo-leerlingen en mbo-studenten van het Edison College, ROC Aventus, RSG Epe en het Etty Hillesum Lyceum bij het in Apeldoorn gevestigde verwarmingsketelbedrijf Remeha op ontdekkingstocht. Daarover bericht de website van De Stentor.

 

Een medewerker van Remeha vertelde hen over een innovatieve ketel die het bedrijf eind 2010 op de markt heeft gebracht: de HRe-verwarmingsketel. Hij demonstreerde de werking ervan.

Bijzonder aan deze duurzame ketel is dat die niet alleen warmte produceert, maar ook energie. Daarmee is een rendement van 140 procent haalbaar.

Naar eigen zeggen is Remeha wereldwijd het eerste bedrijf dat dit type verwarmingsketel heeft geïntroduceerd. Aan de ketel hangt vooralsnog een flink prijskaartje: 10.000 euro.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Nieuwe Curio-opleiding begint schooljaar met studentenstop door tekort aan stageplekken

    5 september 2025 om 14:55
    • MBO

    Onderwijsministers Koen Becking en Gouke Moes door de koning beëdigd

    5 september 2025 om 13:12

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland