18 juli 2012 om 14:27
< 1 min lezen

KNAW schenkt Universiteit Utrecht 450.000 euro

UTRECHT – De Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen (KNAW) heeft de Universiteit Utrecht een stimuleringsbijdrage geschonken van ruim 450.000 euro. Dit bedrag is bestemd voor de voortzetting van het Wetenschapsknooppunt Utrecht.

Met deze bijdrage van de KNAW kan het programma van het Wetenschapsknooppunt Utrecht, dat talentenontwikkeling in het basisonderwijs in de regio Utrecht stimuleert, worden voortgezet en verder worden uitgebreid.

Daarnaast zet het Wetenschapsknooppunt Utrecht (WKUU) nieuwe programma’s en samenwerkingsverbanden op. Zo start het knooppunt op korte termijn met een programma voor het voortgezet onderwijs, en richt het in samenwerking met de Roosevelt Academy in Middelburg een Zeeuws wetenschapsknooppunt op. De stimuleringsbijdrage van de KNAW is voor een periode van vier jaar.

Het Wetenschapsknooppunt Utrecht heeft als doel om wetenschap, educatie en publiek aan elkaar te verbinden en om talentontwikkeling bij leerlingen in het basisonderwijs te stimuleren. Hiervoor wordt intensief samengewerkt tussen scholen, pabo’s en diverse onderdelen van de Utrechtse universiteit.

© Nationale Onderwijsgids / Martijn van Noppen

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    TU Delft geeft prothesegebruikers met SafeStrap weer toegang tot de achtbaan

    Gisteren om 15:28
    • Universiteit

    Studenten voelen zich angstiger op straat na moord op Lisa

    Gisteren om 13:03

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland