15 augustus 2012 om 05:19
< 1 min lezen

Waterrijke Mega Spetter Instuif in Rijsenhout

RIJSENHOUT - Donderdag organiseerden BSO De Zevenklapper, Sportservice Haarlemmermeer en welzijnsorganisatie MeerWaarde in Rijsenhout de Mega Spetter Instuif. Aan dit, ondanks het wat tegenvallende weer, zeer geslaagde evenement namen ongeveer zestig kinderen in de leeftijd van 4 tot en met 12 jaar deel. Dat meldt Dichtbij.nl.

De Mega Spetter Instuif vond plaats op het grasveld dat is gelegen achter openbare basisschool De Zevensprong. Moeders van kinderen van de buitenschoolse opvang waren tijdens de instuif actief als vrijwilligers.

Zoals ‘Spetter’ al doet vermoeden, speelde water deze dag de hoofdrol. Kinderen vermaakten zich op een waterglijbaan en konden elkaars krachten meten tijdens verschillende waterspelletjes, zoals sponstikkertje en een waterestafette.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Kindcentrum De Blieken opent ANWB Verkeersplein

    Gisteren om 15:00
    • Kinderopvang

    Dag van de Leidster: maak kans op een VVV-cadeaukaart t.w.v. €25

    Gisteren om 11:13

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht